Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondtam egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondtam egy férfinak, hogy tetszik de csak megköszönte, akkor hagyjam?

Figyelt kérdés
Kicsit béna szituáció mert csak pár napja ismerem és eddig csak röviden/professzionális jelleggel beszéltünk. Neki rosszul jött volna ki, ha ő lép először ezért megpróbáltam én, de csak megköszönte, igaz kedvesen. Jobb, ha hagyom nem? Az is eszembe jutott, hogy talán túl fiatalnak néz, mert sokszor előfordul, tininek néznek pedig már rég elmúltam 20, de erre azért nem akarok rákérdezni. Gondolom ha érdekeltem volna akkor azért máshogy reagált volna.
2021. dec. 7. 17:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Na igen, ez kínos. Két lehetőség van:

1. Zavarában nem tudta mit mondjon és ennyire futotta neki,

2. Nem érdekled és próbált kedvesen elutasítani.


Ha rövid időn belül nem közeledik, akkor a 2. válasz a helyes.

2021. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
A megköszönés ilyenkor burkolt elutasítás. Sajnálom, legalább megpróbáltad.
2021. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Mivel velem ilyen soha életemben nem történt, én se tudtam volna, hogy reagáljak. De nyilván szöget ütöttél a fejébe, most hagyd egy kicsit, hogy gondolkozzon rajtad. Szerintem még lehet esélyed, csak emésztenie kell a dolgot.
2021. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát remélem legalább a magabiztosságának jót tett :D
2021. dec. 7. 17:13
 5/25 anonim ***** válasza:
14%
Vagy azt hitte, hogy szivatod. Annyira riktán fordul ilyen elő...
2021. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez egyelőre bármit jelenthet, nyilván zavarba jött és nem tudta hirtelen, mit kéne reagálnia.
2021. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Amúgy az történt, hogy mondtam (csak írásban), hogy van egy észrevételem, amire azt válaszolta hogy persze mondjam mert hasznos a konstruktív kritika. Mire mondtam, hogy bár az általuk nyújtott szolgáltatás csak 10/8, ő viszont 10/10. De hozzátettem, hogy amúgy minden ok volt és nincs mit kritizálni. Lehet, hogy ez úgy jött le, hogy nem akarok semmit, bár azért azt gondolom, hogy ha engem érdekelt valaki akkor nem hagytam annyiban, ha már mondott valamit.


Amúgy tudom, hogy mondhattam volna valami jobbat is de még nem csináltam ilyet, azt hiszem ezentúl jobban átérzem a férfiak ismerkedési problémáit.


Egyébként élőben eléggé zavarban volt meg nem volt túl magabiztos, ha esetleg haszált az önbizalmának akkor nem bánom, még ha nekem egy kicsit kínos is.

2021. dec. 7. 17:35
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez után nem kezdeményez, akkor sajnos nem tetszel neki.
2021. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Na, akkor tuti, hogy a 10/10-et a szakmai teljesítményére értette, nem arra, hogy férfiként bejön neked. Semmi vész, legközelebb olyat mondj neki, amit nem lehet félreérteni.
2021. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként a 10/8 az több, mint a 10/10, amire te gondolsz, az a 8/10. Ha enyhén autista informatikus, akkor úgy is érthette, hogy a szolgáltatás várakozáson felüli (125%-os), ő meg csak hozza az elvártat (100%).
2021. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!