Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte csak barik vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte csak barik vagyunk, de illene megszakítanom ezt vagy legalább kényeztetnem kéne?

Figyelt kérdés

40 éves férfi, én meg 22 vagyok. Egy netes játékban ismerkedtünk meg, még másfél éve. Azóta is találkozunk, mindig csinálunk valamit. Egyszer bólingozunk, de van, hogy csak összefutunk és meghívott már egy KFC-re. (Nem étterembe természetesen.)

Most is egy kávézót néztünk ki, gondolom megint nem enged majd fizetni. Nekem kezd kellemetlen lenni, nem nyomul, de tudom, hogy bejövök neki.


Mit tennétek? Csak szexet nem szeretnék, zárjam le? Ha akarna komolyabbat gondolom már mondta volna. Klassz vele minden, viszont ez kezd nekem fura lenni.


2021. dec. 7. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, még egy lelkisérült, apa nélkül felnőtt csajszi. 🤦‍♂️

Menj el pszichológushoz, hozd rendbe az önértékelésedet, a KFC-s donhuánt meg hajtsd el az anyjába.

2021. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam a büdös életben olyan 40 éves férfit, aki egy 22 éves lánnyal csak őszintén barátkozna :D de nyilván te se gondolod ezt, mert leírtad, hogy bejössz neki. Szerintem ő most belógatta a horgot és ráérősen pecázik, kivárja, hogy egyszer beborozzatok és meghúzhasson.
2021. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
loloztok?
2021. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

#2 Írta meg jól. Tapasztalt, vén róka a tag. :) Nyilván nem fog megsértődni, ha leoffolod, tudja ő jól, hogy egy 22 éves valszeg semmit sem akar egy 40 évestől. (gondolom ő sem tőled, csak a hamvas testedet)

Ő csak várja, hátha leesik neki pár morzsányi punci.


Én a helyedben hanyagolnám ezt az egészet. Keresd korodbeliek társaságát inkább.

2021. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!