Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek,lányok. Mivel lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,lányok. Mivel lehetne még feldobni egy téli unalmas estét? Laza vacsora után,fürdés és valami sexy hálóing,+csini köntös? Majd mielött össze bujtok a párotokkal,sex elött mivel lepnétek meg? Többi lent....

Figyelt kérdés

Esetleg aromásitott illat párologtató?

Vagy illatos gyertyák?+valami halk zene amit közösen szerettek?

Vagy valami könnyű "szerepjáték"?

Kis időtök maradna amíg ő elmegy fürdeni.Könnyen elkészíthető szoba dekorációra gondolok és egy kis hétköznapokat feldobó esti romantikus szexre.

Van olyan köztetek aki ezt értékeli?

Mivel spékelned még meg?

És mit szoktatok csinálni?

Esetleg korod ide írnád?



2021. dec. 11. 05:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imádom, amikor a magyarok azt írják, hogy "sex". Nagyon szépen kérlek, írjátol már le rendesen magyarul.
2021. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Közös habfürdőzés,pezsgővel,gyertyával,zenével.Masszázs.
2021. dec. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A sex nálam még valahogy átbukdácsol az ingerküszöbön, na de a sexy...!!
2021. dec. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

"Sexy" 🤢🤮🤮


Te az a típus vagy, aki olyan szavakat is használ, hogy alpha male, meg fethis?

2021. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A partneremmel pont a tegnap voltunk hasonló helyzetben, közös fürdő, s közben minden egyéb
2021. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pozitívaknak köszi szépen a választ.

Helyes íróknak és savanyúaknak,és fa törzseknek... marad a vágyaim.hu

2021. dec. 11. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Helyes íróknak... miért, vannak ezek szerint csúnya írók is? :D


Uramatyám, kérdező.

2021. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem kellett ilyen művi kirakatszeximexi dolgokhoz folyamodnom, hogy be unatkozzam az aktuális párom mellett meg ő se unatkozzon mellettem - mindig olyat keresek, akivel a a szexen kívül van is dolog, amivel el tudjuk foglalni magunkat és élvezzük, a szexet meg magában is élvezzük, nem kell hozzá giccses körítés. Mondjuk az igényes, csinos ruha alap nálam otthonra is, mert olyan típus vagyok, nem az, aki egy hónap 29 napján kinyúlt mackóban és kócos hajjal mászkál, aztán a 30.-on meg veri magát arra, hogy hú, de kicsípte magát... de ez alapvetően a stílusom, így ismer meg az aktuális párom.
2021. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7# Uuu ez annyira xar volt hogy már jó!
2021. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a romantikát:)

Amit én csináltam, beszereztem piros szatén ágyneműt, pasim megfürdött majd mondtam várjon a nappaliban, én is megfürödtem, csini selyem hálóing kis rövid meg hozzá illő köntöst vettem fel, és átkísértem hálószobába ahol már égtek a gyertyák, háát teljesen felizgult ő is szerencsére

20L

2022. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!