Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg a következm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a következményeken?

Figyelt kérdés

Férfi és női oldalról is rengeteg panaszkodást hallok a másik nemre. Férfi oldalról általában egyszerű és érthető a dolog: Az adott férfiak nem néznek ki jól, bénák a csajozásban. Logikus, hogy szomorkodnak, még ha nincs is teljesen igazuk.


Nő oldalról viszont, nem tudom hova tenni az egészet. Hacsak nem saját magukat akarják szívatni a nők. Kezdeném a saját részemről. Több volt barátnőm is szakítás után egy idővel vissza akart jönni. Olyan is volt, hogy valakivel ismerkedtem, próbálkoztam, koppantam, aztán amikor lett barátnőm, hirtelen össze akart velem jönni az illető. Az is tök alap, hogy rengeteg nő mondott olyanokat, hogy bárcsak ilyen pasija lehetne, milyen jó vagyok egy kapcsolatban és milyen normális vagyok. Hát, nekem ez nem túl logikus... Ha valaki bejön, akkor vele akarok lenni. Ha nem, akkor nem. Nem változtatgatom ezt rendszeresen és nem sírok, hogyha valaki előttem van, vihetném, de nem viszem.

Olyan is volt, hogy egy kapcsolatban ha negatívan viselkedtem, odavoltak értem, ha pozitívan, akkor nem.


A környezetemre kitérve ugyanezt látom. Női oldalról, mintha nem is akarnának megfelelő kapcsolatot találni sokan, hanem inkább toxikus kapcsolatokba mennek bele vagy az kell, akit nem lehet megkapni. Ezek után, irreálisnak érzem a női panaszkodásokat.

Pl. ott a tinder. Egy csomó nő panaszkodik, hogy nincs egy normális pasi sem. Mindezt azután, hogy páran meghúzták őket az appról, akikről egyértelmű volt, hogy csak szexet akarnak.


A férfiak egy része, persze felveszi a ritmust. Elhagyják az őszinteséget, az odaadást, a korrektséget. Majd megkapják a panaszkodást, hogy jajj, ez de rossz, mégis így lesznek sikeresek.


NEM azt mondom, hogy nincs egy normális nő sem, ahogy a férfiak többsége sem lesz egy szent. Engem az érdekel, ha a nők maguknak generálnak egy ilyen férfiterepet, akkor mégis miért panaszkodnak és miért nem javítanak a helyzetükön? Pont úgy, ahogy a férfiaknak is tanácsolják.



2021. dec. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az önbizalomhiányos nők, akikre gondolsz, esetleg szeretethiányosok, akik azzal pótolják a szeretetet, hogy belenmennek a szexbe, mert addig is legalabb valakinek kellenek. Meg van, aki nem tiszteli, szereti önmagát. Nőben, férfiben is van ilyen, te most a nőket emelted ki. Aki egészséges mentálisan, az nem kezd hülye férfiakkal.
2021. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ez a helyzet, de ennyi ilyen nő lenne? 100-ból legalább 80-90? Ez azért elkeserítő.
2021. dec. 11. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A nők igen nagy hányada számára a párkeresés leginkább egy élőállat-befogáshoz hasonlítható a vadonban, amelynek elsőrendű célja az önbecsülés-növelés, a női hiúság táplálása. A könnyen befogható, vagy befogás után könnyen megszelidíthető "vad" nem kell, hiszen az ilyesmi nem növeli túlzottan az önbecsülést, nem legyezi a hiúságot. Ebből a szempontból az az ideális "vad", akinek a "befogása" és a "megszelidítése" sem lehetetlen, ám mindkettőért meg kell küzdeni. A nők számára nagyon fontos tehát, hogy meglegyen a kihívás és a kudarc reális esélye is egy férfiban, hogy soha ne legyenek biztosak a dolgukban, de azért legyen reális esélyük is. Ha tehát egy nő azt látja, hogy teljes mellszélességgel benne volnál a vele való kapcsolatépítésben, az neki nem túl csábító. Ha viszont éppen másvalakinek csapod a szelet, akkor rögtön vonzóbbá válsz a számára, hiszen egy másik nő fölötti esetleges "győzelem" rögtön megnöveli a hiúság-növelés szempontjából az értékedet.
2021. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a 100/80-90 -t honnan vetted? Ennyi mérgező pasi is van akkor szerinted?
2021. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Ha tehát egy nő azt látja, hogy teljes mellszélességgel benne volnál a vele való kapcsolatépítésben, az neki nem túl csábító."


Lehet hogy a Tinderes "hülye pics@" stílus az ilyen, de egy normális értékrenddel rendelkező nő nem ilyen. Én pont azt becsülöm meg egy férfiban, ha teljes mellszélességgel benne van, hogy a kapcsolatunkat építsük. Az is igaz, hogy nem voltam, és nem is leszek semmiféle online társkeresőn (ott lehet hogy ez a divat, nem tudom).


"Ha viszont éppen másvalakinek csapod a szelet, akkor rögtön vonzóbbá válsz a számára, hiszen egy másik nő fölötti esetleges "győzelem" rögtön megnöveli a hiúság-növelés szempontjából az értékedet."


Ez sem igaz rám. Soha nem vetélkednék egy nővel sem, egy férfiért!

Ha megnyerte, had vigye! A kabátot is rásegíteném!

Amelyik nőben van tartás, az nem vesz részt ilyen számára megalázó helyzetekben. Lehet hogy hiúság-növelésnek jó lenne, de velem ne azért legyen egy férfi együtt, mert én nyertem a másik nővel való vetélkedésben! Na ne már! Ha egy férfinek én kellek, akkor jön és jelzi, én meg pozitívan reagálok rá! Ha azt látom, hogy más nőknek csapja a szelet, akkor menjen oda Isten hírével! Ezzel ő meghozott egy döntést, amit én tiszteletben tartok. Nem vetélkedek egy nővel sem!

Ez csak rám igaz, biztos úgy van másoknál ahogy te ezt leírtad, de nálam nagyon nem! Inkább vagyok egyedül!

2021. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már rengeteg nőtől hallottam, hogy társkeresőn egy fallosz képét kapta csak, ismerkedés gyanánt.


Fordított helyzetről még nem hallottam.


Akkor mi van?

2021. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. Pár sorban le is írtad mit jelent az, amikor a nő izgalmas férfit szeretne, és röviden annyit hogy sose érezhesse teljesen magának a hímet ..
2021. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!