Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki? Valami Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? Valami Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt,lassan itt a névnapja és nemtudom mit vegyek neki! :S

Nem szereti az ékszereket,bár nyakláncot már vettem neki (fa nyakláncot) azt hordja is..:)

Parfümöt lécci ne mondjatok mert azt már vettem neki 2őt is!Szexel kapcsolatos dolgot se szeretnék!


2010. szept. 6. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
kezdj el vele beszélgetni h mivan vele a lényeg h beszélgessetek elkérheted esetleg a szmát is meg el is hívhatod és ha eljön akk te is bejössz neki ha meg nem akk maradjatok a köszönésnél azt cső sok csaj van még:)
2010. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs rossz helyre adtam választ xd:D
2010. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Vegyél neki egy pólót és vasaltass rá valami egyedi feliratot pl: Egy rózsaszín pólót rá betűkkel pedig azt, hogy imádom az én kisz drágaszágomat.....alatta a te arcfotóddal tuti örülne neki...
2010. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nehogy megcsináltasd a pólót, mert vagy kiröhög, vagy szakít veled (vagy mindkettő). Vegyél olyat, ami kötődik a hobbijához, ha szereti a focit, akkor a kedvenc csapatával vmit, vannak jó társasjátékok (nem gyerekeknek), esetleg lepd meg egy vacsival. Más most nem jut eszembe.
2010. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt még hagy tegyem hozzá hogy 16 évesek vagyunk..:) szóval a főzés az még nekem kicsit magas..csak a legalapvettőbeket tudom:) nem szereti a focit..:S

köszönöm az eddigi válaszokat :)

2010. szept. 6. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Barátom névnapjára egy fotókönyvet adok. Elég sok közös képünk van már, sztem ilyennek egy fiú is örül :)
2010. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ez jó :)

én most olyasmire gondoltam hogy meghívnám egy kínai vacsira és egyúttal moziba is meghívnám :)

az úgy nagyon gáz ha egy lány hívja,és fizet mindent?

és ha haza jönnénk egy kis pezsgőzés is belefér :)

2010. szept. 6. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:

arcszesz, vagy valami jo kis poló, felsö, ajándékcsomag....

a pezsgözés jo :)

2010. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!