Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha milyen okokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha milyen okokból tiltotok le valakit itt gyakorin, akivel privátban beszélgettek? És miért tiltjátok le szó nélkül, már aki ilyet csinál?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Milyen "ilyet"?
2021. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már aki olyat csinál hogy szó nélkül tiltja le a másikat, miért?
2021. dec. 11. 21:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam letiltani aki folyton szexuális témával zaklat, vagy ha beszéltünk és kiderül hogy egy tapló, vagy nagyon elcseszett az értékrendje. De nem tiltottam le olyan sok embert, viszont vannak akik folyton betalálnak és már látni sem bírom a nevüket meg az üzeneteiket.
2021. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#3 Szintén.

Amikor privát szexuális témákról akar faggatni és udvarias kérés, figyelmen kívül hagyás ellenére sem hagy fel vele. Intim képet akar küldeni és hasonlók.

2021. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3

Mit értesz azalatt hogy tapló meg elcseszett az értékrendje? Ezt miből szűröd le?

2021. dec. 11. 21:06
 6/22 A kérdező kommentje:

4

Te jól csinálod mert figyelmezteted. Én azoktól vagyok ki akik minden szó nélkül eltűnnek.

2021. dec. 11. 21:07
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Pont ebből. Hogy zaklat olyasmivel, ami nekem kellemetlen.
2021. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mondd meg neki hogy kellemetlen neked és kész. Ha tovább zaklat, na akkor tiltsd de ne tűnj el szó nélkül mert baromi kellemetlen az a bizonytalanság.
2021. dec. 11. 21:09
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
#1, olyat, amilyen okból letiltod.
2021. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Én senkivel nem vagyok hajlandó beszélgetni privátban, aki nem konkrétan tanácsot kér, bár azt is inkább válaszban, azért van az oldal, basszus... A válaszaim dícsérgetésére, vagy épp beszólásokra, farok képekre, de egyáltalán ismerkedésre sem vagyok kíváncsi. Ezért tiltok mindenkit, aki idiótasággal rámír, válasz nélkül.
2021. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!