Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik (a szexet leszámít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik (a szexet leszámítva) egy párkapcsolat indulásakor? Hogyan zajlik ez általában?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi történik ilyenkor, a két fél hogyan deklaràlja ezt a fejleményt?

Kimondják hogy ez mától párkapcsolat, vagy sokszor ki sem mondják?

Szabályokat fektetnek le, vagy ilyet sosem szoktak?

Mi szokás ilyenkor?



2021. dec. 12. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Randizgatnak, megismerik egymást. Az okosabbja sokat próbál beszélgetni.
2021. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkednek, beszélgetnek ebből kiderűl sokminden. Tudom mindenki önálló személyiség,de úgy vettem észre,hogy általában 4-5 tulajdonság hoz magával még 3at. Így nem kell lefektetni szabàlyokat, adódnak maguktól.
2021. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki is lehet mondani, de nem muszáj, mert van hogy teljesen egyértelmű..

Például nekem legutóbbi kapcsolatomban ez úgy volt, hogy már az első randin csók, másodikon kézfogás, csók, folytonos ölelkezés, harmadikon mondta, hogy ő szeretné, ha ez kapcsolat lenne és belekezdenénk ebbe, de az hogy szerelmesek vagyunk már nyilvánvaló volt hónapok óta, ismerni pedig ismertük egymást már évek óta..

korábbi kapcsolataimnál is ki lett mondva, de tényleg nem kötelező szerintem… anélkül is lehet érezni, hogy mi minek minősül

2021. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!