Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózáskor általában balra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózáskor általában balra vagy jobbra fordítjátok a fejeteket?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 23:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én puszit balra adok.

Viszont nagyon furcsa, de én csókolózni szinte csak jobbra tok. Ha balra fordítom akkor nem megy..pedig van gyakorlatom(de ezek szerint csak jobbraXD)

Am az is igaz, hogy én 1x v 2x probáltam balra, mert kész káosz volt az első balos, és utána rettegtem tőle..most már nem félnék kipróbálni hogy azota h megy:D

De akkor még azon paráztam h bénának néze e a pasi meg stb..azota más a felfogásom:)

2008. dec. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

heh! tényleg milyen furi!

én is jobbra! de a pasim sokszor csokol meg balrol(és o balkezes), én meg jobb! lehet, hogy osszefugg a dolog? ezt fel kell tenni egy ujabb kérdésben :D

2008. dec. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
jobbra, ált. bár az a legjobb mikor közben "forog" a fej :)
2008. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
mi szerintem többször fordítottunk a fejünk balra, mint jobbra.
2008. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is a puszit jobbra adom....A csókolózásról még régebben egy szlovák oldalon olvastam vmit:Akik automatikusan balra fordítják a fejuket, azok magukba zárkózottak egy kicsit, az érzelmeiket sem tudják igazán kimutatni. Akik viszont jobbra fordítják a fejuket, azoknál azt mondják, hogy megtalálták a számukra megfelelő partnert. Az emberek 80% ballra fordítja a fejét, mégha sokan nem is veszik észre.
2008. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
puszit is jobbra ,és csókolózni is obbra :) lány vagyok
2008. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig balra fordítom, ez valahogy automatikusan jön. Ezek szerint viszont a jobbosok vannak többségben, érdekes.:)
2008. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

jobbra mindent és jobb kezes is vagyok :P

egyszer próbáltuk a barátommal balra. ááá, tiszta káosz volta :D

2008. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vok aki írta h puszit balra, csokot jobbra, nah szal én meg balkezes vok..
2008. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudom, én balkezes vagyok, de puszinál és csókolózásnál is jobbra fordítom a fejem.
2008. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!