Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ruha nélküli képeket kér tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha nélküli képeket kér tőlem?

Figyelt kérdés
A pasim mostanában elég sok OLYAN képet kér tőlem. Heti 1-2 alkalommal találkozunk. Nemtudom hogy ennek örüljek e vagy sem, momdtam neki jobb lenne találkozni és élőben csinálni..
2021. dec. 13. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne küldj neki, legyen eszed.
2021. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmiféleképp ne küldj!!!Nagyon rosszul járhatsz.Ne játsz a tűzzel.Tölem is kér a férjem amikor vidéken dolgozik de mi 20 éve vagyunk házasok.Nagyon csúnyán visszaélhetnek vele...
2021. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindig küldenek, sose élnék vele vissza.
2021. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Régebben küldtem neki, de mind arc nélküli
2021. dec. 13. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én még arc nélkül se küldenék, rohadtul paranoiás vagyok e téren.
2021. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Örülj neki, hogy ennyire bejössz neki, hogy még akkor is téged kíván, amikor nem vagy vele. Ez tipikus esete annak, amikor a nőknek semmi sem jó.

Aki meg azon aggódik, hogy visszaélhetnek vele... Talán meg kéne válogatni, hogy kivel vagytok. Ha meg ennyire nem bíztok a másikban, minek vagytok vele?

2021. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

#6

Nem csak akkor lehet baj, ha a képet kérő fél nem megbízható. Az ilyen képek küldözgetéséből akkor is lehet para, ha a telefon, laptop, PC vagy akármi amin tárolják nem megfelelő kezekbe kerül, pl. ellopják, feltörik stb.

Akinek van egy kis esze, egyszerűen nem készít magáról kompromittáló képeket, mert sosem tudhatja, hogy honnan, milyen formában fognak később szembejönni vele.

2021. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

#7: Az okostelókat lelehet kódolni és akár teljesen tiltani is távolról. PC-t már a kutya sem lop.


Azt az érvelést meg engedjük el, hogy "akinek van egy kis esze, az úgy gondolkodik, mint én". Annak van esze, aki végtelenül paranoiás?

Légyszi, szóljatok már, ha a rólam készült több 100 kép és videó kikerül a netre vagy a nálam lévők másokról! Köszi!

2021. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

8


Jaja nagyon biztonságos, azért van pucérfotó botrány minden hónapban. Mellesleg elég sok embernek ment már tönkre az élete egy kikerült home video vagy meztelen kép miatt. Arról nem is beszélve, hány naiv tinit érint ez. Okos lányok nem csinálnak magukról pucér képet.

2021. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

#9: Elmondanád, hogy ebben a hónapban milyen botrány volt vagy az előzőben? Általában évente mondjuk 1 ilyen van.

Hány embert ismersz, akinek emiatt ment tönkre az élete? Mert, én egyet sem. Az a helyzet, hogy a mai világban már a kutyát nem érdekli ez a dolog. 1-2 napig nézegetik, rágódnak rajta, aztán lapoznak. Ismerek személyesen olyan prostituáltat, akinek volt más munkája és kiderültek a dolgai. Tudod mi történt? Semmi. Ahol dolgozott, összesen 2 vendég szólt be és ennyi. Meg gimiben volt egy csaj jó sok évvel ezelőtt, akinek kikerült egy képe. 1-2 hét után senki sem foglalkozott vele. Addig páran beszóltak neki, néhányan összesúgtak mögötte és ennyi. Azóta lediplomázott a csaj, boldog élete van.

És nem, továbbra sem érv, hogy "aki úgy gondolkodik mint én, az okos, mindenki más buta". Tényleg olyan nehéz ezt az egyszerű dolgot felfogni? Mert így elég hiteltelen, hogy másokra írjátok, hogy nem okosak.


Szóval, na... Üdv 2021-ben, ahol nem mindenki paranoiás.

2021. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!