Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet ennek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi. Állandóan, féléven keresztül minden storymat megnézte, aztán nagy hirtelen befejezte. Egyetlen storymat sem nézi meg.

Tudnikell, hogy ritkán posztolok storyt (havonta 1), szóval nem értem.


2021. dec. 13. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
"Szexualitás" 🤣
2021. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nem hasznàlja ahol nézte vagy nincs ideje

A lànyok azt hiszik hogy csak az övéket nézzük , de nem, csak végigpörgetjük mindenkiét

2021. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezernyi oka lehet.


Megunta a "fogyelemfelkeltést", összejött valakive, megunt, kiábrándult a tartalmadból, bannolták a profilját, ismered valamelyik ismerősét és csak kémkedett utánad... és sok más.

2021. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, mert ebben a kategóriában hamarább válaszoltok XD
2021. dec. 13. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:

#1

Hát mert bszott megnézni.


Kérdező, ha havi egyet raksz ki és azt elmulasztja, mert más dolga volt, akkor máris nem nézi?

2021. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Miért nem kérdezed meg őt?

Havonta egyszer kiraktál valamit és azt vártad hogy "na mikor fogja megnézni"?

2021. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt a lényeg azon van hogy féléven keresztül havonta 1x posztoltam és állandóan megnézte

De az utóbbi 3 hónapban egyetlen storyt sem nézett meg

És ennek nem értem az okát


Kérdezni nem szeretném, hülyén jönne ki.

2021. dec. 13. 20:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig végigkattintotta mindenki storyját, most meg megunta.
2021. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindenki kíváncsi rád. Nem miattad nézte, csak átpörgette őket, most meg már nem csinálja.
2021. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet én vagyok a maradi/boomer vagy hívjuk akárminek, de mi van? Így ismerkednek meg nyomulnak egymásra az emberek, hogy azt nézik, hogy ki nézi a story-kat, amiket kitesz... hova is? Instára, vagy facebookra? Azt se tudom melyikre kell gondolni itt. 29 éves vagyok, 5. kapcsolatomban, 14 fős baráti körrel. Csak nekem fura, hogy a felnőtt párkapcsolatokba ilyet írnak?
2021. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!