Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Rubint Réka teste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Rubint Réka teste szép és jó? Főképpen pasik válaszát várom : ) Lányok, nektek bevált a torna? : )

Figyelt kérdés
Mert ha megnézzük, nem olyan nagyon izmos, hogy csak izomból álljon, de elég fitt .
2010. szept. 6. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszik, a feje meg főleg nem:D
2010. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagy szám, de a fejszerkezete az nagyon hibás.
2010. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kockás a hasa, ami férfiaknál sem feltétlenül egy mindenki számára tetsző dolog, de nálunk még egészséges, de nőnél?
2010. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Böse ***** válasza:
76%

A legtöbb férfi általában undorítónak találja a sportosabb, izmosabb csajokat, ami alatt pont a Rubint Réka kategóriáját értem, (nem pedig a kokszos női testépítőket) de szerintem csak azért mert "nincs hozzászokva a szemük", meg mindenkibe azok a sztereotípiák vannak beleverve hogy a férfi sportol, a nő meg max takarít. Pedig a nőknek is az izmoktól szép a combja, a feneke, az alakja.

A médiában nem nagyon lehet látni ilyen sportos csajokat, én is csak akkor jöttem rá, hogy ilyen létezik amióta testépítő-fitnessz oldalakat nézek, és rájöttem hogy gyönyörűek.

Néhány konkrét példa (most a műmellektől tekintsünk el, az azért kell, mert a sok diétázástól leeresztenek a melleik, ami a színpadon nem mutat túl jól):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

19:33-as válaszolónak igaza van abban, hogy edzéstől lesz valaki szép formás, de nem kell túlzásba esni, szerintem egy nőnek természet ellenes ennyire izmosnak lennie, nekem nem jön be, se Rubint Réka, de ő főleg, nem csak az izmos teste miatt, hanem az arca miatt is


18l

2010. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy Magyarországon az izmos pasik "kigyurt bunkóizomagyú állatoknak, az izmos nők pedig "fitneszpitsáknak" vannak titulálva, de szép a linkelt lányok alakja. Rubint Rékának nem tetszik a hasa. Annál amennyi zsír rajta van, azért több kellene rá, az alakja megmaradna csak nem lenne olyan szálkás. Férfi szemmel nézve jobb fazonban van, mint a Norbi.
2010. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Böse ***** válasza:
100%
A kedvencemet, Zuzanát kifelejtettem! Youtube-on, meg a Bodyrock.tv-n (most épp nem működik) vannak edzővideói, szerintem gyönyörű csaj (a műmelleket leszámítva), ajánlom fiúk-lányok figyelmébe: http://www.youtube.com/user/charliejames1975#p/u/158/kTab2zk..
2010. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép
2010. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

izmos, meg minden

szep lenne fiuban...

2011. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy szép! Bár az én ideálomhoz még fel kéne szednie +10 kilót kb.
2011. nov. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!