Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érzek a csoporttársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Encsiiii kérdése:

Többet érzek a csoporttársam iránt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Negyedik éve járunk egy évfolyamba. Volt, mikor közelebb kerültünk, volt, mikor távolabb. Kapcsolatban élek, ez a hetedik évem a párommal, ennek minőségébe nem mennék bele. Első évfolyam óta ott van a szikra, amit elnyomtam magamban, de ez egyre nehezebb. Látom a szemében nap-mint nap azt a valamit, amiért bármit megtennék. Nem merek inni, ha van rá esély, hogy találkozunk, annyira intenzív a vonzódásom, hogy félek annak következményeitől. Szeretem a párom! De úgy érzem, nem éltem ki még magam, és ezért van az egész. Nem kívánok kilépni ebből a kapcsolatból!, ezért valahogy el kell fojtanom magamban az érzéseimet. Mit tegyek?

23/L



2021. dec. 15. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte a pároddal!
2021. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed nem élted ki magad, szakíts a barátoddal. Ha most ezt érzed, később is fogod, ha azzal lennél együtt akit nagyon szeretsz, nem éreznéd ezt és nem a csoportásadat akarnád. Ne parazoljátok egymás ideját.
2021. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem szereted a párod. Mármint esetleg úgy szereted, mint egy kedves ember, de nem, mint férfit.

Ha vonzódnál a párodhoz, mint férfihoz, akkor nem szikráznál a csoporttársaddal.

23 éves vagy, 7 éves kapcsolattal, ami azt jelenti, hogy a tiniszerelmed szavatossága már erősen lejárt.

2021. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te már nem úgy szereted a párod. Ez sokszor inkább már csak megszokás. Csalóka ez, mert már nem vagy kamasz, nem ugyanazokat kell nyújtania a kapcsolatnak.


Ha úgy szeretnéd a párod, akkor ez a másik srác nem mozgazna meg ennyire. Mármint szinte minden hosszú kapcsolatban előfordul, hogy megtetszik valakinek valaki más. De 23 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy mindenkit hagyj elúszni és hogy mindent elnyomj. Gondolom a párod az első. Nem akarok undok lenni, de nem ő lesz az igazi. Legalábbis nem mostanában. Ez a tapasztalat.

2021. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

I. Hogy legyek őszinte vele? Mondjam el neki mi van? Elküld rögtön melegebb éghajlatra.

2. Valószínűnek tartom, hogy nem vagyok lelkileg monogám fajta, így nem is sikerülne magam kiélni. Tehat mindenkivel ez lenne egy idő után.

3. Azt elfogadom, hogy tini szerelemként indult, de nem tudom újra e szeretném kezdeni az ismerkedéstől idáig ://

2021. dec. 15. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 de akkor ezzel tkp bevallod magadnak is meg másoknak is, hogy csak a megszokás meg max az emberi szeretet tart össze de más nem. Neked ez kényelmes. De kényelemből bennemaradni egy kapcsolatban se nem bölcs, se nem korrekt.

Nem kell rögtön újrakezdeni.


Plusz azért azt meg érzékeled hogy van az újban izgalom és valami varázs.

2021. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd ki,hogy komoly kapcsolatot keresel de a csúnya férfiak mindég átvernek.Mert gazok mind!
2021. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!