Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan látod, az ismeretségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látod, az ismeretségi körödben mennyire könnyen vagy nehezen találnak párt az emberek?

Figyelt kérdés

Én nem ismerek sok embert így nem tudom másoknak hogy megy ez. Kíváncsi lennék rá.


Ismersz olyanokat akik sokáig, évekig egyedül vannak vagy esetleg 20-25 körüliek és nem volt még kapcsolatuk? Vagy könnyen megy általában nekik az ismerkedés?


2021. dec. 16. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Csak nyigdijasokat ismerek akik nem talalnak párt.

Mondenki más pikk pakk.

Nők is gyerekkel egyik nap még válnak, másik nap uj kapcsolatuk van.

Joformán csak annak nincs párja aki antiszoc.

2021. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Változó, de összességében nálunk aki akar párt magának, az talál.

Mindenki tud kommunikálni, értelmes, jófej, szóval ha valaki akar csajt/pasit, akkor az talál.

2021. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az én környezetemben is az a jellemző, amit az 1-es írt. Könnyen találnak, és inkább előbb, mint utóbb meglesz a hozzájuk illő is, különösebb erőlködés nélkül. Nagyjából én vagyok az egyetlen kivétel, 30 éves nőként full üresjárat kis híján 8 éve, és előtte is csak kínkeservesen jött össze valami szánalmas szerencsétlenkedés. Durván átlag alatti vagyok, nem illek senkihez, hozzám sem illik senki. 😔
2021. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Az én ismerőseim jelentős része szingli, vannak nők is de többnyire férfiak, nekik ahogy nekem se volt sose barátnőm!
2021. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon kevés normális embert látok, aki értelmesen és átgondoltan keresne kapcsolatot, ebből kifolyólag alig látok normális kapcsolatot. Tényleg. Akiket kicsit is jobban ismerek, azokról mind tudom, hogy alap a rendszeres veszekedés, fél év után a megcsalás és hasonló dolgok. A legjobb lány barátommal szoktunk ilyenekről beszélni és ő is azt látja, mintha megőrült volna mindenki és egyszerűen felesleges komoly kapcsolatot keresni, még a lottóval is nagyobb siker jár.


Férfi oldalról 2 kategóriát látunk:

- A férfiak egy része jól néz ki, jó a helyzete, jók az adottságaik. Ők élnek, mint hal a vízben. Felmennek tinderre és elmennek bulikba, ahol naponta, hetente más csajokat fűzhetnek be. Alig kell ezért tenniük. Vagy szimplán közlik, hogy szexet akarnak, vagy átverik a nőket.

- A férfiak másik része átlagos vagy átlag alatti. Vért izzadnak, de alig kellenek valakinek. Egy részükre a környezetük simán azt mondja, hogy bármikor találhatnak barátnőt, de mégsem tudnak, mert annyira elszálltak a női igények.


Női oldalról a legnagyobb probléma, hogy nincs semmiféle felelősségvállalás. Itt is érdemes megnézni, hogy akármilyen téma van, a nők mindig, mindent a férfikra hárítanak. 10 pasi is átverte egymás után őket a szexért, amit pár randin belül megkaptak? Háát, gonosz férfiak, pedig mind olyan tökéletesnek tűnt... Ez a szintű éretlenség meglátszik a társkeresésben is: Át sem gondolják, hogy milyen a másik és mit akar tőlük. Komolyan elhiszik a tök jó csajok, hogy az a pasi, aki előttük az előző hónapban 10 másik csajnak is letolta ugyanazt a szöveget, náluk őszinte lesz.

Női oldalról még a panaszkodás is tök alap a társkeresésnél, amikor semmit sem tesznek érte. Mindenki környezete tele van a "nincs egy jó pasi sem" szövegű csajokkal, akik valami csodát várnak és minden normális srácot elhajtanak. Pedig, nőként akkor talál az ember társat, amikor csak akar, ha reálisak az elvárásai.


(És itt is mindjárt jön a női hiszti...)

2021. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Az én társaságomban is a legtöbben találnak párt, ha akarnak. 1-2 kivétel van, de hogy őszinte legyek, ott legtöbbször fejben van baj. Az egyik srác 6+ éve egyedül van, de amikor segíteni próbáltunk, konkrétan randikat szerveztünk le neki, el se ment rájuk. Közben meg folyamatosan panaszkodik persze. Egyszer sikerült rávennünk, hogy beszéljen szakemberrel, mert egyértelműen depressziós, és más gond is van, azt mondta segített, de soha többé nem ment vissza.

Szóval az hozzá hasonlóak vannak egyedül, a többiek azért megoldják, ha akarják.

2021. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"Női oldalról a legnagyobb probléma, hogy nincs semmiféle felelősségvállalás."


Mondja az, aki saját magát ártatlannak tekinti, a körülmények áldozatának, majd hosszú litániában hibáztatja a nőket, úgy általánosságban :D

És még ő beszél felelősségvállalásról.

Hát ez rohadt vicces :D :D


AMúgy a környezetemben nagyjából mindenkinek van párja, sokaknak több éves kapcsolata, értem ezalatt a 20-30 közötti korosztályt, és teljesen átlagos fiúkat/lányokat.

2021. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Az én környezetemben a többség szingli, vagy ha párban is vannak ideig-óráig az nem tart túl sokáig, vagy csak érdekkapcsolat. Van aki nem is akar párt, van aki 'az igazira' vár, van aki próbálkozik, van aki kapcsolatfüggőként egyikből ugrik a másikba. Nyűglődést, drámázást, elképesztően magas igényeket látok mindenhol férfi és női oldalról is egyaránt, mindenki valami tökéletes álomképet kerget, miközben nem igazán tudnak sok mindent nyújtani.
2021. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#7: Kérlek, meséld már el, hogy miről beszélsz és áruld már el, honnét veszed, hogy a körülmények áldozatának tartanám magam és ártatlannak? Csak, mert sem áldozatnak nem tartom magam, sem ártatlannak. Az ismerőseimről beszéltem.

(Abba inkább bele se menjünk, hogy mennyire irreleváns a válaszod, amiben pont azt a korosztályt említed, akikkel tele van a tinder, hogy majdnem minden ismerősöd kapcsolatban van...)

2021. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Sorold, hogy te nem tehetsz semmiről, véletlenül sem benned van a hiba, hanem az elszánt igényű lányokban, akiknek nem jó az átlagos.

Ki kell hogy ábrándítsalak. A lányok legnagyobb része átlagos pasikkal van együtt.


Azért, mert sokan vannak a Tinderen, még sokan vannak párban is. És azért van némi átfedés is.

2021. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!