Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21-24 éves lányok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-24 éves lányok, milyen kapcsolatot kerestek? Komoly, laza, alkalmi, stb?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, fiú vagyok én komoly kapcsolatot szeretnék de mintha egy lány sem akarna ilyet. Csak a buli, meg össze vissza fiúzás.

Ebben a korban lehetetlen komoly kapcsolatot taláni egy normális fiúnak?

Igaz az hogy a legtöbb lány 30 körül kezd komolyan ismerkedni, addig meg még élni szeretne?


2021. dec. 18. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha ezt a kerdest fel kell tedd akkor inkabb magadba kene keresd a hibat, oka van hogy nem akarnak teged, lehet antiszoc vagy, vagy nem jarsz megfelelo tarsasagba, vagy egesznap gamelsz stb stb
2021. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Micsoda, Tinderen még a 40 éves nőnek én bizonygattam, hogy komoly kapcsolat jobb és abban gondolkodom.31f
2021. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Mind élni szeretne, csak valakinek a pénzére van szüksége az élethez. Egyik sem szeretné lekötni magát. A női magazinok, meg a Marozsán Szabolcs és a Szabó Péter féle life-coach-ok, illetve a Coelho bölcseletek megtanították, hogy ne adja fel a függetlenségét és az egyéniségét. amúgy ma már tudják, hogy cicivel és puncival mindent el lehet érni, elég hozzá némi mutogatósdi a TikTok-on, Instán, Facén, YouTube-on .... merészebbeknek az OnlyFans-on is, és dől a lé még a puncit se kellett használni ... max megmutatni érte!

Az igények magasak. 1 millás fizu alatt nem is állnak szóba veled. Elvégre valakinek finanszírozni kell a luxuséletet (kozmi, szoli, műköröm, 3D pilla, fitnessz, fodrász, szemöldöktetoválás, 4D pilla, kollagén feltöltés, pláza, ruhák, cipők, táskák, kiegészítők, ékszerek, aktuális trendnek megfelelő technikai eszközök, kocsi, "gisgugya", stb, nyaralás [évi 2 külföld] + wellness, méregdrága étterem, egyebek). Ráadásul nehogymár Ő főzzön - a konyhában a sodrófát nem tudja megkülönböztetni a mikrótól - mosogasson, takarítson meg mosson! Szex? Csak amíg meg nem szerez, a punci utána zárul, mint a vénusz légycsapója.

A 30 körüliekben se reménykedj! Ott hasonlóak az igények, csak mivel tudja, hogy a fiatalabb generáció már kiesett az iskolapadból és hát testileg azért mégiscsak versenyképesebb, mint Ő, egy kicsivel lejjebb ereszti a lécet, de 500-600-700 alá ott se nagyon megy semmi. Komolyat keresnének, csak nincs aki megüti a mércét.

2021. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Komolyat szerettem volna egész életemben. 19 éves koromra végre egymásra találtunk a párommal. Sose követtem ezeket a divat dolgokat, meg amiket a 3-as válaszadó leírt. Semmi extra nem volt rajtam, ami megragadta volna a figyelmet. Max a személyiségemmel tudtam volna "hódítani", dehát miután arra senki se volt kíváncsi, mert a külsőmmel "megbuktam" így esélyem se volt. :D

Szerintem a normális lányok ebben a korban vagy a jövőjüket próbálják megalapozni, és otthon tanulnak, vagy dolgoznak, és erejük meg kedvük sincs eljárkálni ismerkedni, max pár havonta egy baráti összejövetel. Én igazából azt se tudtam, hogy hol érdemes ismerkedni...aztán végül is a suli hozott minket össze. Nem lehetetlen komoly kapcsolatot találni, csak nehéz.

2021. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Mindig komolyat kerestem, engem sose vonzott az alkalmi vagy laza kapcsolat. Huszonéves ismerőseim jelentős többsége is komoly kapcsolatban van. Baromság, hogy a nők 30 éves korukig ne akarnának elköteleződni. Persze, ilyen is létezik, de ez nagyon nem az átlag. Ha már nagyon általánosítani akarunk, akkor pont hogy inkább a férfiakra jellemzőbb.
2021. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!