Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mégis mit jelent? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelent? Valóban szeret?

Figyelt kérdés
Elkezdtem randizni egy pasival akit már vagy 2 éve ismerek, de ezalatt összesen körülbelül csak 3-4x találkoztunk/beszélgettünk. Elkezdtünk egyre több időt együtt tölteni, eléggé megkedveltük egymást, mindketten úgy érezzük, hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk, bármiről el tudunk beszélgetni, egyszóval minden klappol. Nagyjából 3 hete-1 hónapja járogatunk, gondoltam ideje lesz lassan megkérdezni merre tart ez a dolog. Azt mondta, hogy kedvel, de még ő sem tudja megmondani mit érez. Kikértem pár ember véleményét erről, volt aki szerint rizsa és rá van írva emberünkre, hogy nagyon tetszem neki, egyszerűen nem akarja elkapkodni a dolgokat, így kicsit megnyugtattam magam, hogy ebből lehet valami komolyabb. Egyik oldalról tudtam, hogy időt kell ennek hagyni, hiszen csak most ismerjük meg egymást és ahhoz képest elég jól állunk, a másik oldalról meg ott volt a bizonytalanságérzet és a sebezhetőség, mert én viszont tudtam, hogy kezdek teljesen belehabarodni ebbe a fiúba. Így hétvégén a bárból hazafelé kicsit bepityókázva egy őszinteségi roham közepedte úgy gondoltam, hogy akkor a kommunikáció mindent megold, elmondtam neki mit érzek/hogy érzek és kicsit eltörtem. Aztán rámkérdezett, hogy emlékezni fogok e arra másnap amit most fog mondani, mondom persze. Megerősíttette velem, majd kimondta, hogy szeret. Hirtelen azt hittem, hogy csak azért mondja, hogy végre megnyugodjak, de visszakerdeztem és azt mondta, hogy persze, hogy szeret. És az is elhangzott, hogy igazából nálam érzi azt először, hogy tényleg érdeklem és törődöm vele. Teljesen leszálltam a béke szigetére és megfogadtam, hogy erről nem fogok többet faggatózni, mert nem akarom a hülyeségemmel elkergetni. Sajnos pár előző kapcsolatomban csúnyán átvertek, volt amiben még is csaltak, nagyon rosszul választottam. És nem szeretném, hogy ezek a sérelmek kihatassal legyenek a mostani kapcsolatomra, egyben azt sem, hogy ezek a dolgok újra megtörténjenek. Mi a véleményetek erről a helyzetről, valóban őszinte lehetett velem?

2021. dec. 19. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Hogy lehet tagolás nélkül egy levegővel így írni 🤢


Nem tudom ,nem ismerem a srácot , az a helyzet hogy téged sem ismerlek.


Részegen romantikàzni elég gyenge , de lásd nem tudom részt

2021. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármi lehet, biztosan tetszel neki és kedvel ezek alapján, de tudod, szépeket mondani bárki tud... Ezt csak az idő oldja meg és a türelem.
2021. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem volt részeg, mert vezetett, én ittam egy kicsit pár baráttal
2021. dec. 19. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, épp ezért kerdeztem, mert a szép zavakra nem igazán lehet alapozni

Igazából látom, hogy egy csomó mindent megtesz értem, nagyjából mindig jön ha ideje engedi, akárhova megyünk mindig elém jön kocsival, látom rajta, hogy figyel rám, arra amit mondok, nem csak aha-aha aztán 2 nap múlva mikor felmerül a téma azt se tudja miről van szó, minden este soriztunk dc-n, szóval az ideje nagy részét igazából velem tölti amint lehetősége adódik rá.

2021. dec. 19. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Én személy szerint sosem értettem miért csinálják ezt a nők. Az ilyen kérdésekkel, hogy merre tart a dolog meg hasonlók, csak azt éreztem, hogy na jó lenne ha már billenne valamerre a mérleg. Sokkal jobb hagyni sodródni a dolgokat és a tettek úgyis beszélni fognak.
2021. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát engem személy szerint a tudatlanság rémiszt meg. Szeretem tudni a másik aktuális érzéseit és szándékait, hogy tudjam hányadán állunk és hogy készüljek.. Ha nem fog meg az ember, akkor nyilván nem érdekel, de ha egy bizonyos ideje ismerkednek valakivel sokszor bennem hamarabb kialakul egyfajta ragaszkodás, és ebben a szituációban igencsak próbálom magam megvédeni a csalódástól, hiszen mint eleinte mondta, nem biztos az érzéseivel kapcsolatban, és ha ő nem az akkor én meg végképp elveszett vagyok😅 persze már rájöttem, hogy hosszútávon ez többet árt mint segít, ezért nem is nyaggatom, és igazából mint mondtam, fogalmam sincs hogy ezt most megnyugtatásképpen mondta ki, vagy valóban szeret engem.
2021. dec. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!