Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemiszerv körüli szagok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemiszerv körüli szagok?

Figyelt kérdés
sziasztok én azt kérdezném hogy nincsenek e bizonyos szagok a comb hajlatban (törzs és comb között) meg az egyéb tájékokon pl a nemi szerveknél mert ugye az egy zárt rész és nem szellőzik ott izzad az ember és ott bizonyos erjedés lesz szerintem vagyis hogy nektek büdös lesz estére az a rész vagy nem?
2010. szept. 6. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fürödni kéne nem itt kérdezgetni.
2010. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomazolika ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét!És isten a 7 ik napon megteremtette a zuhanyrózsát..
2010. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
magadon mit érzel kisszivem?
2010. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
van viz és tusfürdő....
2010. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked vannak ilyen gondjaid? Anonim oldal,iöntheted a szíved.
2010. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmi különös csak olyan mint ha trappista sajtot érleltek volna :D
2010. szept. 7. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
3-4 nap után már egész tűrhetetlen szagod lesz. :D Ja és egész nap turkálj kézzel a gatyádban mosatlan kézzel. :D Ne cserélj alsót, szigorúan tilos!
2010. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom szerintem ha hazamész melóból vagy ha iskolába jársz akkor egy tesi óra után nem egyből fürdeni fogsz akármilyen meglepő és is szoktam fürödni fussa még rá szóval nem ezt akartam kihozni hanem hogy természetes e hogyha büdös az említett tájék látom nehéz felfogni
2010. szept. 7. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:

"semmi különös csak olyan mint ha trappista sajtot érleltek volna :D"


Ha a végére odateszed azt a két karaktert, igy a hiteltelenség és a komolytalanság mértéke növekszik. Ha nem szmájlizzátok teli a hsz.-eket, talán nem születnének rá ilyen reakciók...

2010. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!