Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántam, most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hagytam magam befuzni egy házas embernek, es semmi az egvilagon nem tortent koztunk, de találkoztunk és otthon lebukott.

Mar ettől szarul érzem magam, de mindennek a tetejébe még aznap le is ráztam azt a férfit akiért már egy éve odáig vagyok csak állandóan olyan se veled, se nélküled köztünk a dolog.

Csúnyákat is írtam neki, hogy mar nem érdekel, mert sokszor megbantott.. napok ota nem is beszélünk... hiányzik, idiota vagyok.. nem akartam mar megint futtyszora pattani neki, de bár inkább azt tettem volna..


2021. dec. 20. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Blablabla. A dráma vége mindig ez
2021. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Most szépen fogod magad és kizársz minden hülyeséget. Nem ismerkedsz. Nem futsz senki után. Leülsz, pihensz, relaxálsz és szedsz magadra egy kis önbizalmat. Sportolj, rajzolj, akármi. De ne üldözd már a lehetetlenebbnél lehetetlenebb helyzeteket! Kezdjél el felelősségteljesen viselkedni.
2021. dec. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Állj le a kétségbeesett pasizással. Nem szakad le az ég, ha egy pillanatra egyedül maradsz. Sose lesz normális párod, rendes kapcsolatod, ha ennyire kapcsolatfüggő vagy.
2021. dec. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. A legszebb az egészben, hogy ezeket a ferfiakat nem en kergettem, hanem ok engem. Nyilvan azert, mert hagytam. De köszönöm a tanácsod, igazad van.


3. Evekig voltam egyedül. Egy ideig jo volt, aztan nagyon elkezdett zavarni. Lehet igazad van, annyira felek, hogy megint az a teljes egyedüllét lesz, inkabb mindenbe belemegyek..


Most osszejottek a dolgok. A srác akivel egy éve ezt húzzuk, elkuldom, idovel megjelenik... mindig mikor elengednem, visszajon, felkavar es megint eltununk egymas eletebol. Most ugy ereztem igen, elmondom neki, hogy mar nem akarom, nem erzem ezt... erre történik egy ilyen gebasz egy hazas emberrel, aki a szivem melyen nem is érdekel, es rohadtul hianyzik a masik..


Azt se tudom minek mentem bele ebbe a talalkozoba. Nem akartam szexet, se hogy csalja velem a feleseget, semmit...

2021. dec. 20. 02:06
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A házas férfit ne bánd, elvégre végül is nem történt súlyos, korrekt voltál. Az, hogy ő mi, az más kérdés.

2-es teljesen jól leírta, kicsit engedd el most a párkeresést, foglalkozz magaddal, a barátaiddal, sportolj, és minden rendben lesz.

2021. dec. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
*semmi súlyos
2021. dec. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Tini kategoria
2021. dec. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Azt se tudod, hogy mit akarsz, csak figyelemre vágysz, és ezért ész nélkül mész bele megalázó helyzetekbe.

A nős pasi nem is kell, de azért találkozol vele. Miért is? Gondolom nem az ingyen kávé motivált. A lebukás izgalma? Azt megkaptad. Már nem is érdekel tovább. De nem érzed, hogy ez neked is megalázó?

A se veled se nélküled mindig azt jelenti, hogy nem kellesz eléggé. Talonban tart a pasi, és kedve szerint elővesz, ha szexet akar. Tudja, hogy elég, ha füttyent. Ez is rohadt megalázó.


Képtelen vagy kiépíteni egy normális kapcsolatot. Elsősorban azért, mert nálad hiányzik az alap, és nagyon rosszul választasz. Ezekben a pasikban mi vonz? Hogy nem lehet a tiéd és lehet küzdeni meg szenvedni.

2021. dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!