Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdésre mikor van nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdésre mikor van nagyobb esély?

Figyelt kérdés

Mikor van nagyobb esély egy szakítás utáni újrakezdésnek? Ha csak pár hét telik el és még erős a kötődés de friss a seb vagy ha hónapok telnek el, mindketten próbálták mással, és utána jönnek újra össze?

Illetve mi a jobb, ha ilyenkor beszélnek néha vagy ha teljesen megszakítják a kapcsolatot és levegőt hagynak a másiknak?

Tudom, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó, de érdekel, ha erős a kötődés és a szeretet, akkor melyik esetben van nagyobb esélye egy újrakezdésnek?


2021. dec. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmikor. Ami eddig nem működött ezután sem fog. Nem akkor kell megoldani a problémákat, amikor vége van, az már régen késő!
2021. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért jönnél vele újra össze és meddig voltatok együtt?
2021. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Három évig, és azért, mert szeretem és valamiért úgy érzem, összetartozunk.
2021. dec. 20. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy párkapcsolat megszakad annak mindig van valami oka. Lehet hogy megcsalás, vagy személyiségbeli különbségek stb. Sok minden lehet. De akkor is volt oka a szakításnak.


"de érdekel, ha erős a kötődés és a szeretet, akkor melyik esetben van nagyobb esélye egy újrakezdésnek?"


Ha olyan erős lett volna a szeretet és a kötődés akkor miért szakítottak? Talán, mert mégsem volt az. Tudom, hogy szemét vagyok amiért ez leírom, de ez van.

Az megint egy másik dolog, hogy vannak olyan emberek akik a szexhiány miatt, és mert nem találtak gyorsan más opciót, visszamennek az exhez, "jobb mint a semmi" alapon.

Sokan csalódnak a következő partnerben is, mert az sem olyan amilyennek elképzelték, ezért térnek vissza az általuk megszokotthoz.

Akinek nem inge, ne vegye magára, de ezek létező jelenségek!

2021. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja valakinek idő kell hozzá hogy átértékelődjön és tudjon változni/változtatni, ajánlatos ilyen esetben jóban” maradni valamennyi kontaktot ápolni addig.. esetleg néhai közös programok...
2021. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó a hozzáállásod. Már most arra vársz, hogy mikor mehetsz vissza hozzá... Tegyed meg azt, amit te magad javasoltál: fél-egy évig szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot és ismerkedj másokkal. Adjad fel az újrakezdés ötletét, amúgy sem lenne jó.
2021. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyből a szakítás után nem jó. Kell hagyni egy kis időt, hogy a másik fél átgondolja a szakítást. Ez olyan 3 hét körülbelül.

És olyan 3 hónapig van nagyobb esély az újrakezdésre, ha a másik is úgy gondolja. Ha addig nem gondolta meg magát, akkor már nem sok esély lesz rá.

2021. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy évet adnék rá.. hogy még újra lehessen kezdeni, pl:. Válás előtt állók 70%-a 5-8. Hónapban gondolja meg magát.
2021. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!