Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ducibb lányok, tényleg nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok, tényleg nehéz sokszor elhinni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem nagyon bejönnek a ducibb és teltebb lányok, és sokszor volt olyan, hogy bókoltam egy csajnak akivel ismerkedtem akkor, és mondta hogy fura neki és nehéz elhinnie hogy ez az alkat (teltebb)bejön nekem.
2021. dec. 21. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, nehéz.

Engem pl egész óvodától kezdve cikiztek, aláztak, bántottak.

Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor bókolt nekem bárki is 30 év alatt.

2021. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
az osszes baratnom duci/telt volt, egyzeruen jobban vonz.
2021. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Na, én dagadt vagyok, erdekel mit értesz duci alatt


25/L

2021. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mit értesz dagadt alatt? (#2)
2021. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

3*

Hozzátenném, hogy 15-21 között kifejezetten vékony voltam, és most is még normálnak látom magam

2021. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább valaki elfogadja magát és nem másnak akar megfelelni
2021. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a duciknak lehet ezzel gondjuk. Én pl kisgyereknek voltam kövér és szerintem kifejezetten csúnya kislány. Most normál alkatú, sőt karcsú vagyok és kimondottan népszerű a férfiaknál, mégsem tudom felfogni, hogy mit láthatnak bennem :D

Sokszor zavarba jövök és csak jóval később esik le, hogy esetleg tetszhettem az illetőnek.

2021. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. No meg fétistárgy sem akarok lenni.
2021. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok nagyon telt, de azért van rajtam felesleg. Sose hittem el régen, hogy pl egy vékonyabb sportosabb férfinek tetszenék, ezért automatikusan mindig testesebb párjaim voltak, rengeteg embert azért passzoltam mert vékonyabb volt nálam, és tudatalatt dolgozott bennem, hogy mit akarna tőlem.

32 évesen tört meg ez a jég.

2021. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Beteg kérdés! Nézd már őket nőnek, mint a többit. Legalább...
2021. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!