Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közli, hogy szilveszterkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közli, hogy szilveszterkor itt alszik?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerek egy férfit. Barátok vagyunk, napi szinten beszélünk, többször találkoztunk személyesen is. Én egyedül nevelem a gyerekeimet. Ő meg, hogy is mondjam, sokszor alszik a barátainál, hol az egyiknél, hol a másiknál, hol a századiknál. Nála ez természetes dolog. Hozzá kell tennem, hogy jó anyagi körülmények között él, saját kertes háza van. A barátai, köztük én is, sokkal szerényebb körülmények között élünk. Akkor mégis miért akar itt (is) aludni? 36 évesek vagyunk, a többi barátja, 30-50 közötti.

Nem tett soha utalást szexuális témában, szó sincs köztünk ilyenről, nincs párkapcsolata egyikőnknek sem.

Miért jó neki ez a vándorló élet? Mikor van saját háza? Még az sincs, hogy kihasználja a barátait, hiszen üres kézzel soha nem jön /megy sehova. Szüleivel is jó a kapcsolatota, testvére nincsen. Az én szüleimmel is találkozott már, illetve a többi barátja szüleivel /testvéreivel is. Az én testvéremet is ismeri.


2021. dec. 22. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magányos. Az mondjuk durva, hogy közli. Talán ha rákérdezne, esetleg... A szilveszter mondjuk tényleg olyan, hogy nehéz taxit fogni a hajnali órákban.
2021. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

1. Ha nem akarod, mondj nemet!

2. Miért nem tőle kérdezed meg, miért jó neki ez az életmód?

3. Miért kezdesz olyan pasival, akit nem értesz és fél év alatt sem sikerült annyira megismerned, hogy értsd, mit-miért csinál?

2021. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz ennyi idősen NEM? Én tök kiakadtam ezen most :D 15 évesen pontosan ezt csináltuk!
2021. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magányos. De ebben a korban, a legtöbb embernek családja van, és nem a barátok vannak az első helyen.
2021. dec. 22. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg.
2021. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig odacsapódik valakihez, nem szeret egyedül lenni, ezt szokta meg, hogy soha sincs egyedül. Unatkozik. Gyermekkorában sokat volt egyedül, ugye testvére nincs, barátaihoz abban az időben nem járt át.
2021. dec. 22. 14:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, ismerem a volt barátnőjét, együtt is voltak nálunk.
2021. dec. 22. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!