Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó nőknek miért jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó nőknek miért jönnek be a túlsúlyos férfiak?

Figyelt kérdés
Egyetemen ismertem pár nagyon szép, modell alkatú, extrém igényes nőt, tegnap megnéztem fb adatlapjukat és mindegyik férjnél van, viszont egyiknek sem ilyen tipikus kigyúrt szépfiú vagy valami sportos sármos csávó a párja, hanem ilyen enyhén pocakos, nagydarab, kopasz férfi, ennyire bejön nekik ez a típus vagy valami.pénzes vállalkozók lehetnek és az többet nyom a latba?
2021. dec. 24. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Ezek pénzesek mind, abban biztos lehetsz.
2021. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, hiszen tudjuk, hogy tisztesseges, csinos, szép nő, csakis akkor erkölcsös, ha csóró lúzer, életben semmit el nem ért, gyárimunkás férfit választ magának férjül
2021. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

De nyugi, dgni nem velük dugnak, arra ott van a barát extrával.

Ha meg bepróbálkozol, és nem ütöd meg a szintet: nekem férjem van!

2021. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én imádom a macis pasikat, nem értem mi a gond velük. Vagy aki ducibb, az már rögtön hülye és béna?
2021. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem is szabad feltételezni, hogy esetleg más értékekkel is rendelkeznek, nem csak azokkal, ami a pénztárcájukban van.

Ezerszer inkább választanék magamnak pocakos, humoros, intelligens embert aki megbecsül, arra, hogy együtt éljük le a követlező 60 évet... lehet más akármilyen kigyúrt, meg sármos, ha ezen tulajdonságok hijján van.

2021. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is bejön a macis alkat :) nem kell azt hinni, hogy ennek mögöttes oka van. Sok pasi meg a duci nőket szereti. Ízlésen kár vitatkozni.
2021. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Vagy mert pénzesek, vagy mert itt Magyarországon alig akad izmos pasi, és annak is a nagy része fuckboy. Tehát jobb híján ez marad.
2021. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem írhatnak, van némi súlyfeleslegem. Fogadunk, hogy erre a csalira nem fognak kapni?
2021. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Valószínű, ezek a nők az érzéseikre és nem az épp menő divatra hallgatnak.
2021. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

9


És ez netán gond? 🧐

2021. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!