Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes dolog törölni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog törölni az ismerősök közül,ha megszakadt az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Gyerekes dolog törölni az ismerősök közül a másikat ha megszakadt az ismerkedés és nem lesz már több randi?
2021. dec. 25. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem, én mindig törlöm.

Az exeket törlöm is és tiltom is.

2021. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne gyerekes? Nem megy tovább az ismerkedés, nem beszéltek többé, ergo megmarad egy idegen szintjén. Egy idegen meg minek nézegesse a dolgaimat?
2021. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gyerekes kitörölni azokat az embereket, akikkel sose fogsz már beszélni és alig ismersz.
2021. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is törlöm. Ha máshol megy a chat, ott is tiltom és törlöm a beszélgetést.
2021. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
majd bejelöl az anyukája ahogy engem is.
2021. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem teljes mértékben hidegen hagy, de valószínűleg azért, mert mondjuk nekem van kb. 300 ismerősöm, akik közül sokkal nem tartom már a kapcsolatot. Mindettől függetlenül jó néha látni őket fotókon. De vannak olyan emberek, akiknek csak azok az ismerősei, akikkel tartják a kapcsolatot, tőlük teljesen érthető. De én nem haragszom sem exre, sem azokra, akikkel végül nem lett kapcsolat. Néha őket is jó látni, az életemnek egy szakaszában fontos volt valamennyire, azért mert már a múlt nem fogok mindent és mindenkit törölni. De például exem azért törölt ki engem, mert nem tudott elfelejteni úgy, hogy mindig kiadta neki, hogy elérhető vagyok és a kis képemet így mindig látta. Ez is érthető igazából.
2021. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek foglalja a helyet ha úgyse beszéltek többet.
2021. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiszoktam törölni én is.

Hisz nem lett ismerősöm, egy vadidegen ember.

Meg én nem is szeretem ha hozzám távol álló emberek az ismerőseim között vannak.

Az ismerőseim között is szoktam néha szelektálni.

2021. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Aminek nincs ertelme, annak jobb vege lenni.
2021. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én falamra tegnap egy politikai spam került. Este elkezdtem törölni minden ismerőst, akivel idén nem volt kontakt. 40 db maradt.Ez pont elég.
2021. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!