Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok az élet minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok az élet minden területén egy nagy nulla?

Figyelt kérdés
Másoknak minden összejön, jó munka, házasság, gyerekek, nekem meg egy kapcsolat sem, hiába vagyok 30 éves. Mindig átvernek a férfiak, és ahogy telik az idő annál kevesebb esélyem van.
2021. dec. 30. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Azért mindenki másnak sem jön össze minden, csak te úgy látod kívülről.
2021. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert rosszul választasz és nem vállalod érte a felelősséget.
2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsétlenül választasz.
2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Majd mindjárt kapod a privátokat, és válogathatsz kedvedre!
2021. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Elővigyázatlan vagy. Meggondolatlan, hiszékeny, naív. Rossz mintát követsz, vagy át sem gondolod kit/mit akarsz. Vagy nagyon sietteted, vagy nem ismered meg eléggé a partnered. Esetleg ezek kombinaciója.
2021. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én semmit nem siettetek. De unom már mindig ugyanazokat a köröket járni siker nélkül. A siker az a házasság lenne egy kapcsolatban. Majd most megint ismerkedjek, és várjam ahogy telik az idő. Ezt unom már, de nagyon. Mások meg egyből felcsináltatják magukat az aktuális párjukkal, és mégis mi nagy boldogság van ott, ott sem hagyják őket egy gyerekkel.
2021. dec. 30. 10:33
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan már, ez nem igaz, sokkal értékesebb vagy, mint gondolnád :) Biztos nagyon sok mindent elértél már, amit te nem is értékelsz és nem is veszel észre.


Én is így gondolkodtam magamról. Másoknak vettek a szülők lakást, vagy a házastársukkal hitelre, tök mindegy, de nekem nem volt annyi keresetem se, hogy elköltözzek a szüleimtől albérletbe, nemhogy saját lakás. Párkapcsolataim kb. 5 évig úgy voltak, hogy összejöttem valakivel, 1-2 hónapot együtt voltunk, majd ők rájöttek, hogy nem szeretnek és szakítottunk, nekem akkor kellet fél év, 1 év, két év, mire újra lett párom, akivel szintén ugyanez történt. Házasság, gyerek? Még kilátásom sem volt, hogy kivel, mikor, hogyan. Munkahelyemen is keveset kerestem, meg mindig váltogattam, hátha jobb lesz az új helyen. Nem mindig volt jobb.


Most 26 éves vagyok. Kb. 3 éve foglalkozom önismerettel, önfejlesztéssel, sokat olvasok a témában, voltam előadáson is, nézek videókat, elemzem magam, pszichológiát tanulok autodidakta módon (nem suliban, csak magamnak). Rájöttem elég sok dologra magammal kapcsolatban és amin tudok, változtatok. Lassan megy, de legalább megy. Lehet, hogy a covidnak is köszönhető, de el tudtam költözni otthonról a 26. szülinapom előtt 1 hónappal, ugyanis olcsóbbak az albérlet árak és találtam egy olyan munkát, ami fizet annyit, hogy kényelmesen meg tudjak élni. Oké, csak szobát bérlek, de ez is nagy életminőségbeli változást hozott nekem. A saját lakás témát elengedtem, sok évet pazaroltam a szomorkodásba. Ha lesz, lesz, ha nem, nem, albérlet mindig van. A munkámat is szeretem, nekem nincs nagy karrierem meg szakmám, úgyhogy nem egy álomhivatást csinálok, de a fontos szempontoknak megfelel. Párkapcsolatban élek két év szingliség után. Elemeztem a korábbi kapcsolataimat, rájöttem, hogy saját magamat is korlátozom az ismerkedésben, tudatosan választottam párt, tudtam, mik a fontosak a másikban és mik a kizáró okok. Társkeresőn ismerkedtünk meg, aktívan és okosan használtam, így van szerintem csak haszna. Nagyon jól alakul minden, ő szerelmes belém, én is nagyon az vagyok belé, vele látom a közös jövőt :)


Neked is javaslom az önfejlesztést. Az meg nem igaz, hogy 30 fölött kevesebb esélyed van. Ebben a korban még bőven van férfi, aki nem elvált és nincs gyereke, komolyat akar, stb. Nagybátyám 38 éves, a jelenlegi párjának van egy 5 éves gyereke előző kapcsolatból, úgyhogy még ez sem kizáró ok.

2021. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Hogy ha téged mindig átvernek a férfiak, az azt jelenti hogy nem bírsz átlátni rajtuk, kiszürni ki a kamus.


Ha van fiúbarátod vagy fiútesód, de ha nincs akár jó egy tapasztalt barátnő is, akkor az aktualis udvarlódrol mutass neki képeket és akár mutasd meg neki a mesengerbeszélgetéseteket, mi férfiak kinézetből és a kommunikációjávól meg tudjuk általában állapítani ki a kamus, legalábbis a többség sztem képes rá, nők közt is.

2021. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy mindenki olyan boldog a házasságában mint, ahogy mutatja kifelé!
2021. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az, észreveszem ha átvágnak, ezért sem tartanak sokáig a kapcsolataim. De másoknak meg már minden olyan szépen összejött 30 éves korára, én meg csak szerencsétlenkedem.
2021. dec. 30. 10:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!