Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a pasim azt hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pasim azt hiszi megcsaltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Messengeren beszelgettem idegen ferfiakkal... hogy a pasim kicsit feltekeny legyen meg nekem is jol estek kicsit a szep szavak... de ő azt hiszi megcsaltam meg hogy massal akartam dugni meg randizni... lehordott minden k*nak... Életemben nem kaptam ennyi gyalalkodast... 3 napja a poklot jarom... pedig csak őt szerettem mas nem kellett...



2021. dec. 30. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem kellett volna más pasikkal írogatni akkor most nem lenne ez. Ezt szerintem senki sem tűri el a párjától. Ez ennyi.


Ui: sikerült felekennye tenned. Ez bejött.

2021. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Ilyen ez. Te főzted. Edd is meg.
2021. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Akkor miért ismerkedtél másokkal? Mert nem volt jó, nem volt elég.

Ő már nem fogja megadni neked a szép szavakat.Eddig se tette, mit vártál tőle?

2021. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát, teknikailag más pasikkal flörtöltél, sokaknál ez már megcsalás. Nekem még nem, de egyértelmű szakító ok. Megéri játszmázni, meg hülyíteni a masikat

Hát most vállald a következményeket. Tenni nem tudsz semmit, hiszen, amivel vádol azt megtetted és ő látta a bizonyítékot ha jól értem.

Megpróbálhatod magyarázni a bizonyítványt, de a bizalom elveszett. Teljesen jogosan. Így rajta áll, hajlandó-e elhinni, hogy csak "játszottál" és egyrészt elfogadni, hogy neked teljesen mást jelent a hűség, másrészt elhinni, hogy többet nem léped át ezt a határt.

2021. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De elég jo volt... hogy feltekeny legyen azert... de csak ő kellett... az en lelkiismeretem tiszta.
2021. dec. 30. 11:46
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

"hogy féltékeny legyen" - Ez annyira óvódás... Én a férfi helyében úgy kihajítanálak, mint macskát sz...rni. Felnőtt emberek nem csinálnak ilyet.

Éretlen vagy, és gyerekes.

2021. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem bíznék ezek után benned. Nem vagyok ilyen vérmérsékletű, hogy minden szarnak elhordjalak, egyszerűen csak otthagynálak a p.ba. Játszadozzál a tudod middel
2021. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő is csinalt ilyet.... rengeteg fotot megnezett egy hiressegről hogy feltekeny legyek... es belepett facebookon egy jelölj lajkolj ismerkedj csoportba.
2021. dec. 30. 11:59
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
8# Akkor megérdemlitek egymást
2021. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Zsák a foltját.. .
2021. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!