Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel a lakás miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a lakás miatt nem tudunk szétköltözni, képzeletben tettem meg, veled történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem számíthatok rá úgy mint egy szerelmes emberre, akkor úgy teszek én is ahogy ő bánik velem, mint lakóközösségi tagság.
2021. dec. 30. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a lakás amiből ne lehetne elköltözni. Talán befalazták a kijáratot? Ügyvéd, ha kell lakás eladás, és kész.
2021. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1

Nem el, szét. A különbség sok millió forint amiért keményen megdolgoztunk.

2021. dec. 30. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Akkor a sok millió után kissé dolgozzatok egy kicsit a kapcsolaton is.


Amúgy exem megcsalt majd szakított velem, ám ezután még 2 évig együtt éltünk. Közben lett új pasija (pechemre még távolról ismertem is, de sose találkoztunk), és úgy volt vele, hogy közben velem aludt, de köztünk már nem volt semmi. A csávó meg elviselte, hogy mellette alszom, vele élek. Végül 2 év után elköltöztem, igaz, pont akkor, mikor a pasi szakított vele. Együtt maradhattunk volna, de nekem is bejött a képbe más, bár vele meg én szakítottam. Örült időszak volt, és hiába telt el azóta sok idő, úgy érzem, hiba volt elköltözni, csak ki kellett volna tartani, ott maradni, megjavítani a dolgokat.

2021. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ezt neki is elmondtad? Nem érdemes még inkább feszíteni a hangulatot.
2021. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval duzzogsz. Sok értelme van.
2021. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!