Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért ilyen érdek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért ilyen érdek?

Figyelt kérdés

Eddig sosem akartam elhinni azt hogy valakit a pénzért szeressen egy lány. Mert attól még hogy van pénze, lehet hogy személyiségre nem jön be és akkor meg mi értelme az egésznek, hosszú távú kapcsolat úgy sem lehet az ilyenből.

Viszont velem ez történt és kicsit érdekes érzés. Amíg nem tudta rólam azt hogy jól állok, van saját ingatlanom, meg a szüleim sem szegények addig nem vett komolyan, elutasított. De ahogy kiderült rólam hogy nem vagyok egy csóró gyerek, érdekes már majdnem ő udvarolt nekem.

Eléggé szánalmas szerintem ez rá nézve. Sok nő csinálja ezt amúgy? Most tapasztaltam ezt először.

Ismerekedéskor sosem beszélek ilyen dolgokról, meg nem mutogatom a kocsi kulcsomat. Előbb utóbb úgy is meg fogja tudni, de legalább engem szeretett meg és nem a pénzem. Ez lenne a normális sorrend.


2021. dec. 31. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Összejöttèl vele végül?
2021. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem:)
2021. dec. 31. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Talán ha nem lányokkal, hanem nőkkel ismerkednél nem aranyásókkal akadnál össze.
2021. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert megtehetik.
2021. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindig elfeledkezünk ilyenkor 1 dologról. Itt a szülőkben van a hiba, hiszen ők nevelték ilyennek a lányaikat. Megnézed a magyar átlag családi minta milyen, hát siralmas.
2021. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon szép, nagyon jó a sztori, csak azt nem írtad le, hány évesek vagytok.

Tudod, hacsak nem 16-17, akkor nem értem, miért nevezed érdeknek.

Képzeld, a NŐKnek is fontos, hogy a másik elérjen valamit az életben, hogy életképes legyen, ambiciózus.

Képzeld, egy olyan férfi, aki nem egy rakás szerencsétlenség, aki csak a farkát tudja nyújtani, sokkal vonzóbb.

És nem, nehogy azt hidd, hogy ezzel az a célja minden nőnek, hogy belőled èljen.

Biztos, hogy van olyan is, de képzeld, az a nő, akinek van, aki fel tud mutatni ugyanannyi mindent, az még inkább elvárja, hogy neked is legyen, mert nem akar eltartani senkit, ès azt sem szeretné, ha az anyagi javaira menne az illető. Meg hát egy stabil nő is stabil férfira vàgyik, mert vele tud tervezni. Ezt saját tapasztalatból mondom.

Mindenem megvolt a párom előtt is, ennek ellenére is olyat kerestem, akinek szintén van, mert így érzem kiegyenlítettnek és termèszetesnek.

Szóval a jövőben se mondd meg, hogy bármid is van, csak akkor ne csodálkozz, ha nem akad horogra normális nő.

2021. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Azt szeretem ebben a kérdésben, hogy még soha, egy férfi sem kérdezett ilyet, pláne nem gyk-n :)


Amúgy meg a nők inkább abban jók, hogy megtalálják a férfiakban azt, ami érték. Vannak, akikben a jó humorérzék értékes, van, akiben rengeteg szenvedély van valami iránt, van, aki izgalmas, és egy perc sem unalmas vele, és van, aki önzetlen, kedves, romantikus.

Az olyan férfiak akiknek vonzó a személyiségük, mindig találnak párt, sőt, bármilyen egyéb emberi kapcsolatot is.

Ugyanakkor ha a személyiséged egy feneketlen fekete űr, és nincs benned semmi amivel magadhoz tudnál vonzani bárkit is (még barátokat se nagyon), akkor nem elvárható, hogy a lelkedbe szeressenek bele. Nem igaz?

Ilyenkor van az, hogy egyes nők a teljesítményeidet tudják értékelni, azt, amit összehoztál az életben. Ez benned a pozitívum, ha már a belsőddel nem ragadsz meg senkit.


Aki viszont üres belülről, annak ez nyilván dühítő, hiszen teljesen mindegy, hogy mennyire szerethetetlen, jól esne neki, ha önzetlenül szeretnék.


Persze ennél már csak az a rosszabb, ha az illető még csak fel sem tud mutatni valami sikert. Így (érthető módon) tényleg minden nő elkerüli, ezért pedig a nőket hibáztatják.


Ami ebben az egészben a legrosszabb, hogy a hozzád hasonló lelkileg "futottak még" kategóriás férfiak sosem tartanak önvizsgálatot. Ti is ugyanúgy érdekből kerestek nőt, csak itt az érdek nagyrészt a ba.szás, meg esetleg a házimunka átruházása.

Ha nem érdekből akarnál nőt akkor messze nem frusztrálna ennyire, hogy a nőknek is kell valami (bármi) amit szeretni tudnak rajtad.

Csak kapni akarsz a másiktól, de az, hogy te mit tudsz adni, nem is kerülhet szóba.


Na, megbeszéltük? Ez volt az utolsó ilyen kérdés, ugye? Remek...

2021. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

"Amúgy meg a nők inkább abban jók, hogy megtalálják a férfiakban azt, ami érték"



Igen, a BMW-ablakbol ordibalo kotekedo majmok "ertekesek". Izom + zseton + lapatall.



37F incel

2021. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

"Mert attól még hogy van pénze, lehet hogy személyiségre nem jön be és akkor meg mi értelme az egésznek, hosszú távú kapcsolat úgy sem lehet az ilyenből."


● Maximálisan egyetértek! Attól, hogy van pénzed, meg nem hajtott rád. Ellenben e nélkül sem hajtott volna rád. Egy csóró pasival mi a francot kezdjek? A megfelelo egzisztencia, csak rajtengedély

2021. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Mert ezt látják ezt tanulják. Na meg sokan tudják magukról hogy az egyetlen értékük a testük, mert se tudásuk, sem személyiségük nincs.


Bár ezek általában egymásból következnek, mert azért nem szorulnak rá hogy személyiségük és tudásuk legyen, mert a testükkel mindent elérnek.

És ezt csak tüzeli a sok nyálcsorgató facebookon, instán, akik küldözgetik a kúrólájkokat.

2021. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!