Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kérhetnék segítséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

A párom kint ragadt Török országban.

A banki dolgait zárolták, mivel helyette én utaltam összeget így a bank zárolta a számlát, ezzel csak az a probléma nem tud haza jutni.

Tőlem kért segítséget de nekem nincs pénzem.

Kérem aki tud segítsen nekem. Igazából pénzre lenne szükségem vagy ha van valakinek ismerőse Törökországban és tudna segíteni az is jó volna.


2021. dec. 31. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Létező magyar párod ment ki és ragadt kint, vagy ez valami török netes randis átverés, ahol pumpálják ki belőled a pénzt mindenféle mesére hivatkozva?
2021. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Huhhu ...ha ez a pasi nem a pasid akkor téged jól lehúztak aranyom
2021. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kerdező ez az illető legalabb 1eve a ,, parod"?

Vagy csak online penzlehuzo gépezet?

2021. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
törökországi magyarok face csoportban kérj segítséget
2021. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!