Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bír vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bír vagy nem?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz...Van egy fiú,aki nekem nagyon tetszik,és ezt a nyáron meg is mondtam neki msn-en,és ő csak barátként tekint rám.DE akkor miért ült le mellém a kiránduláson,mindig piszkálta a hajam,kérdezte milyen zenét hallgatok..DE másokkal is hülyéskedett ugyanennyit.Csak sokszor engem nézett,szóval nekem ezek a "jelek"elegek voltak ahhoz hogy bevalljam neki,hogy bírom.De mióta elmondtam neki a nyáron,azóta a suliban folyton kerülöm...Mert én nem vagyok az a típus aki megmondja 1 fiúnak ha tetszik neki,és ez így nekem nagyon rossz volt..:'(

Szerintetek rossz ötlet hogy kerülöm,vagy egyszerűen felejtsem el???Köszi az értelmes válaszokat!!:)

nemsokára 14/L(2 nap):P..:):P


2010. szept. 7. 19:51
 1/7 anonim válasza:
Nem kell kerülnöd. Beszéld meg vele hogy ő mit gondol. lehet h szeretne téged csak nem mer odamennni! ha szereted beszélj vele!:D
2010. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kihagytam hogy amikor mellém ült kiránduláson,akkor egy "ellenség"(nagyképű lány)elkezdte modani a többiekkel(a többi nagyképűvel)h jújj,a xy szeret engem,és akkor ő előre ment a buszon a helyére,és leült.És amikor még annyira nem ismert annyira,akkor németóra előtt bejött az oszt.ba,és leült elém,és engem piszkált...annyi mindent fel tudnék sorolni..miért nem másokat piszkált??Miért csak engem??ha csak barátként tekint rám??:'(
2010. szept. 7. 19:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.De én megkérdeztem tőle a nyáron és azt mondta nem bír "úgy":'(

akkor most mit tegyek?

2010. szept. 7. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég valószínű, h tetszel neki, különben nem foglalkozna annyit veled, csak ő sem meri megmondani mit érez, ezért inkább csak piszkálgat, meg ilyenek, h előbb utóbb hátha lesz valami.
2010. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2010. szept. 7. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
x-akták
2010. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bír, csak a hülye játék érdekesebb, még nem érett meg rá.
2010. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!