Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonyom volt egy nős férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt egy nős férfival, akivel most újra összekeveredtünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt viszonyunk volt egymással, de kiléptem belőle, mert ő kezdte komolyan gondolni a dolgokat. Felmerült a válás és az, hogy elhagyja a családját, de én nem akartam, hogy felrúgjon mindent, és én akkor ki is léptem az életéből (tudom, mennyire álszent dolognak hangzik, de nem tudtam volna elviselni, hogy miattam elhagyja a feleségét és a két kisgyerekét).

Mivel a baráti körünk egy része közös, ezért időről-időre összefutunk egy-egy alkalommal, amivel nincs is gond, általában jól elvagyunk, de tartjuk a három lépés távolságot.

Most úgy alakult, hogy a Szilvesztert együtt töltöttük ezzel a társasággal, és mindketten ott voltunk. Jól elvoltunk, nem volt gond, de aztán csókolóztunk. Úgy éreztem, hogy változott valami és azóta beszéltem vele is, azt mondta, kezdjük tiszta lappal, elválik, ő mindvégig erre várt, hogy újra alakuljon köztünk valami, stb.

Nem tudok hinni neki, de valamiért mégis úgy érzem, ez most őszinte és talán belemennék, ha komolyan tervez. Van valakinek ilyen tapasztalata, lányok? Hülye lennék, ha elhinném, ugye?


Előre is köszönöm.


2022. jan. 3. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

"kezdjük tiszta lappal, elválik, ő mindvégig erre várt, hogy újra alakuljon köztünk valami, stb."


OK, akkor majd beszéltek azután, hogy ez nem csak egy ígéret.


Na nem mintha jó ötletnek tartanám, hogy egy olyan emberrel állj össze és bízz benne, aki valószínűleg veled is pont ugyanazt fogja játszani, mint asszonypajtással

2022. jan. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyetértünk. Csak ez a kicsi bizonytalanság ne lenne bennem.
2022. jan. 3. 03:44
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Volt pár éve.. Eddig is megtehette volna, nem miattad kellene elválnia, hanem maga miatt. Ha ennyire gyáva, akkor majd hallgathatod, hogy még nem aktuális, meg majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek, nem jó eladni a lakást, mert nem futja 2 kisebbre, a hitel, a válás körüli összes marakodás, gyerekekkel kell lenni, nem ér rád, és végtelen a lista.

Jó erős a vonzalom, de még csak azt se írtad, hogy szereted, én a helyedben nem mennék bele.

2022. jan. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as, én is mondtam neki, hogy meggondolhatta volna a válást az utóbbi években a saját érdekében és nem miattam. Erre az volt a válasza, hogy alapvetően neki kényelmes ez így, de miattam hajlandó lenne meglépni, mert elég motivációt jelentek és szeretne megélni velem egy normális párkapcsolatot.

Az, hogy szeretem-e, nem tudom. Amikor viszonyunk volt, akkor szerelmes voltam, és meg is szenvedtem azt, hogy szakítottunk, de mostanra azt hittem, túlléptem rajta.

2022. jan. 3. 09:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azt felejtettem el, hogy köszönöm a hozzászólást. :)
2022. jan. 3. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy egyszer lepje meg. Egy ex szerető most már feleség. 😀🖐️
2022. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. jan. 4. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!