Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek tetszene egy papucs pasi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, inkább taszító lenne.
2022. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a papucs férfi? Ezt írd le kérlek, hogy tudjak rá válaszolni
2022. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Taszíto nekem is.
2022. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha meg teljesen az ellentéte, akkor meg az a bajotok és állandóan vitáztok. Az igazság valahol a kettő közt lehet félúton.
2022. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondj peldakat szitukat kerdezo. Sokfelekepp lehet papucs vki.


Eloszor mindenki nemet mond,aztan ,ha peldakat hozol,rajon,h te vagy alkalmas gyerekneveleshez,gondtalan bekes nyugodt elethez.

2022. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
4-es ezeknek a mai nőknek plane gyakorikerdesek.hu-s nőknek senki sem Felel meg nem vetted még észre?
2022. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát olyan pasi aki felett a nő dominál
2022. jan. 3. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Sztem sok nőnek bejön egy alapvetően szubmisszív, odaadó, kedves, de közben intelligens, sportos férfi. Én ilyen típus vagyok, és eddig nem volt gond a nőknél, nyilván aki dominánsabb alkat, csak olyannak jön ez be. Szubmisszív lánnyal sehogyse találtuk az összhangot. Én nem mondanám magam papucsnak de egy átlag kívülálló aki esetleg csak nééhány pillanatot lát az életünkből egészen biztosan ezt gondolná rólam.
2022. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejövős. Nem irányítasz, nem beszélsz velem úgy, mint akit.... rángattak ki. Tiszteled a nőket, nálam ezt jelenti. Kicsit lehet irányítani. Sokan nem hagyják.
2022. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!