Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis lehet ez meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis lehet ez meg, vagy inkabb atment a szerelem rajongasba?

Figyelt kérdés

Lehet furanak fog hangzani a kerdesem, de az a problemam, hogy ugy erzem tul szerelmes vagyok a baratomba.

Nem o az elso kapcsolatom, es lassan 2 es fel eve egyutt vagyunk. Vannak jobb es rosszabb idoszakaink, van amikor sokat veszekszunk, kisse ridegebbek vagyunk egymassal, van amikor meg mint a kapcsolat elejen, mindig egyutt akarunk lenni ilyenek.

De ha oszinte akarok lenni, nekem altalaban mindig az utobb emlitett erzesem van. Reggel o az elso gondolatom, vele almodok nagyon sokat, sokat akarok vele lenni, ha nem akkor mindig a telefont nezem hogy keresett-e, vagy a kepeit nezem instagramon, ilyenek.

Ez szep es jo, de nem hiszem hogy egeszseges, hogy meg mindig igy erzek. Nem kellett volna ennek mar atmennie a rozsaszin felhobol egy “nyugodtabb” szerelembe? Latom a baratomon hogy szeret, sokszor ki is mutatja, de erzem hogy o mar nem erez igy, mint en, de nem hibaztatom mert ugy erzem nekem se kene. Azert zavar csak a dolog mert eleg sebezheto vagyok miatta, peldaul az hogy hogyan beszel velem, hogy viselkedik velem befolyasolhatja az egesz napi hangulatom. Kicsit olyan, mintha rajonganek erte. Nem tudom mit kellene csinalnom, mert egyetem miatt a szorgalmi idoszakban amugy csak 2 hetente tudunk talalkozni de akkor sem csokken ez az erzes.


2022. jan. 3. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy érzem, függsz tőle értelmileg. Pont ezt nem szabad, mert kiszolgáltatottá válsz. Amit tehetsz, hogy keresel magadnak valami célt, életformát, hobbyt, ami kikapcsol és leköt.
2022. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!