Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, szingliként pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, szingliként pár hónapra külföldre mész, ahol egymásba szerettek valakivel. Mit tennél, maradnál ott, vele? Egyértelmű lenne, hogy a szerelem az első? (Alternatívaként ő menne haza veled.) Vagy vége lenne köztetek, mennél haza?

Figyelt kérdés
Tök fura számomra, hogy pár ember számára a szerelem az első, és nem kérdés számukra, hogy ha kell, költöznek, új munkát keresnek, csak együtt legyenek. Másoknak meg a szerelem abszolút sokadlagos, és majd akkor lesznek együtt, ha az nem jár semmilyen változtatással... És pl. ha pár hónapra akart külföldre menni, akkor annyira is megy, aztán vissza haza, hiába szeretett meg kint valakit.
2022. jan. 3. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Megoldanám, hogy kinn maradhassak a szerelmemmel külföldön
Mivel pár hónapra mentem, szóval ha vége, akkor a szerelemnek ennyi volt
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám, hogy pár hónapon belül haza fogok költözni, akkor eleve maximum alkalmi kapcsolatot vállalnék, ha nagyon nem bírnék magammal. Nem szoktam szerelembe esni "csak úgy", felszínesen ismert emberekkel, azért pedig tudatosan tehet az ember, hogy ne kerüljön túl közel érzelmileg senkihez, hogy az ilyen döntéseket elkerülje.
2022. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy van-e lehetőség arra, hogy az eddigi munkámat külföldön folytassam tovább, hogy mennyire könnyen találnék munkát ott, a helyi nyelvtudásom az adott országban való hosszabb távú éléshez elegendő-e. Ha nem látnék nagy akadályokat, akkor én maradnék... mert ha nem jön össze, akkor sem lenne ott a világvége. Ha necces lenne bármi az előbb felsoroltakból, én inkább hazamennék, még ha kicsit össze is lenne törve a szívem egy ideig.
2022. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!