Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza lehet hozni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dollymelyo kérdése:

Vissza lehet hozni azt a bizonyos 'szikrát'?

Figyelt kérdés

Ha meglátom még mindig pillangokat érzek... A kapcsolatunk már megint jo, de régen amikor még vonzodott hozzám sokat veszekedtünk. és igy elhidegült...


Vissza lehet hozni ezt a vonzodást?

16/L


2010. szept. 7. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
tűzcsiholóval igen
2010. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
normális választ légyszives:/
2010. szept. 7. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi bajod van a tűzcsiholóval?
2010. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:DDDD... vedd ugy h meg se szolaltam.
2010. szept. 7. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elhidegült és ezt Te egyértelműen látod rajta, akkor már nem. Ahhoz ugyanis, hogy ne veszekedjetek, mindkettőtöknek vagy legalább is egyikőtöknek meg kellene változnotok. Ez pedig vszínűleg nem következik be. Vagy ha igen, akkor sem tartósan. Az egyik fél enged, nyel egy ideig, majd úgyis kirobban, mert nem bírja tovább.
2010. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Azt a bizonyos szikrát vissza lehet hozni, ennek egy feltétele van: mindketten nyitottak vagytok rá. Ha nem, akkor vért is vizelhetsz az erőlködéstől, nem fog menni és felesleges is erőltetni.
2010. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egy éve voltak a veszekedéseek és azota ő is meg én is változtam.

hétfőn volt egy randim és másnap rögtön odajött hozzám h nem akarok e vlmit mondani... ilyet rég csinált plusz teljesen furán viselkedik és msnen is az első kérdése az volt , h van e barátom vagy kiszemeltem...

szhal nem tudom h ő akarja e:/

2010. szept. 8. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
de tűzcsiholó nélkül nem fog menni
2010. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valószínű (((:
2010. szept. 8. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A felmelegített töltött káposzta már nem ugyanaz. Meg ebben a korban még az újdonság a nyerő
2010. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!