Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden velem kapcsolatos dologba beleszólnia anyámnak?

Figyelt kérdés
43 vagyok, külön élek a férjemtől. Én diplomás vagyok, ő fizikai munkás. Sosem érdekelt, az csak egy papír. Eddig azért rágta a fülem, hogy legyen valakim. Most lett, aki szintén fizikai munkás, illetve fiatalabb is tőlem. Már nem jó, mert nekem csak egy diplomással szabadna összejönni. Még nem is ismeri, már leírja. Miért van erre szükség? Miért nem lehet szimplán örülni, hogy van valaki. Persze jött, hogy a gyerek az első és nehogy elhanyagoljam. Az egész életem a gyerekről szól, nem is értem az egészet, hogy miért kell ezzel jönni és erre figyelmeztetni. És hogy készüljek, hogy az exem le fog k....zni. Mert férjnél vagyok. Miért nem lehet szimplán velem örülni.
2022. jan. 4. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Miert foglalkozol vele?
2022. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert hagyod.
2022. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a baja, hogy majd ugyanaz lesz, mint az exférjemmel. Holott ott sem a végzettség miatt volt gond, hanem azért mert szarba sem nézett.

Ez a mostani 2 hónapos kapcsolat. Szerinte nagyon veszélyes dolog, mert a neten ismerkedtünk meg és ő hallotta, hogy az nagyon veszélyes.

2022. jan. 4. 09:34
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy mi a baja és miért. 43 éves korodra már megtanulhattad volna kezelni és nem hagyni ezt a viselkedést. Ha megmondanád neki, hogy addig nem vagy hajlandó vele szóbaállni, amíg nem hagyja abba, és utána tartanád is magad a szavadhoz, akkor egy idő után soha többet nem állna neki beszólogatni. Igaz ezt már vagy 25 éve el kellett volna kezdened.
2022. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért avatod be a párkapcsolati magánéletedbe? Amiről nem tud, abba nem tud beleszólni sem. Ha kérdez, akkor csak annyit kell mondani, hogy ez magánügy.

Egyébként érdekes, hogy párkapcsolat kategóriába írtad, nem szülő-gyerekbe, vagy családba.

Nem nőttél fel még az ő szemében, nem mondtad neki, hogy már ne szóljon bele az életedbe, ill. nem értette meg.


Esetleg vele élsz egy háztartásba? lehet, hogy el kellene költöznöd.

2022. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogy élünk együtt, 19 évesen elköltöztem otthonról.
2022. jan. 4. 09:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nyolcszavas mondat:

"Köszi anyu, ezt a témát bízd csak rám!"


Egy idő után hatni fog. :D

2022. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valószínű ez így alakult ki, esetleg segítségedre voltak/vannak a gyereknevelésben, támogattak anyagilag, persze ezt csak feltételesen írom.

Hasonló helyzetben voltam mint Te, egyedül neveltem egy ideig a gyerekemet. Ma, 50 évesen, is mondanak véleményt, hozzátéve persze,hogy ahogy gondolom...

Irjátok,hogy miért foglalkozik vele, miért hagyja?Mert így alakult ki, vélhetőleg gyerekkorától.Mondhat ellent, vitatkozhat, érvelhet, kérheti,hogy ne szóljanak bele, mondhatja,hogy nem ért egyet, akkor is el fogják mondani. És ha emiatt megszakítaná a kapcsolatot vagy örökké konfrontálódna Velük ellelkizne rajta és bántaná.


Kérdező, tapasztalat...minél kevesebb információt mondj el magadról, és ne magyarázkodj, csak hallgasd meg Őket és lehetőleg tőmondattal válaszolj. Pl. Te szereted ezt a férfit aki figyelmes, fontos számára a gyereked, alkalmazkodik Hozzátok és biztonságérzetet ad, Mellettetek van. Én megtanultam már: azt hangsúlyozom ami számukra fontos és tudom hogy megnyugtatja Őket.

2022. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Még annyit hozzátennék,hogy ez generáció kérdése is. A mi szüleink korosztálya még a nagyérdeklődő, nagyaggódós. Nekem is van gyerekem. Nagyon jó a kapcsolatunk, mégsem feszegetek olyan kérdést amit a szüleim tettek felém,a magánélete a magánélete, amit elmond meghallgatom, amiben véleményt kér véleményt mondok amiben nem arról hallgatok.


Gondoljatok bele a felmenőink családi 'kommunában" éltek,szinte nem volt magánélet.A szüleink részben ezt viszik tovább, bár a mi korosztályunk már különél. A gyerekeink meg már főleg totál független életet élnek.

Ezért látják másabbul is ezt a kérdést huszonévesen és negyvenesként.

2022. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, en a helyesben minél előbb bemutatnam anyukámnak. Hogyha lesz alkalma megismerni akkor könnyebben támogatja. A netes párok azért szakitanak jóval nagyobb arányban mert nem kapják meg a támogatást az ismerősöktöl. Pl hogyha a barati körböl jöttök össze akkor a barátok mindkettőtöket támogatnak.hogy ajj csak kilengés vagy amúgy vicces,csak roasz napja volt.

Ezzel szemben 2 ismeretlen barati társaság akik nem tudjak tamigatni ilyen szinten a másikat.

Én a helyedben megmondanám anyukának,hogy ez a te magánügyes,ha minden héten uj párod van ahoz sincs köze. Szereted ezt a srácot és legyen kedves ne szoljon bele,ha nem hagyja abba akkor csak ünnepekkor beszéltek... Ő dönt.

2022. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!