Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivő vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Hivő vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves hivő vagyok, és nem szexelhetek esküvőig! Be is tartom. Orállal viszont mi van?? Az engedélyezett?
2010. szept. 8. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Vajon ki tiltja ezt? Isten? Jézus? A pedofil papok? Hinnék én, ha lenne benne valami megbízhatóság. Ki találta ki ezt a marhaságot.
2010. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
A-a!Nincs szopoka nyaloka.
2010. szept. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

aki csinalja, az komolyan gondolja.

van ismerosom aki jehova es soha nem szexelhet elvileg. viszont akkor nem ertem hogyan lesz gyereke.

2010. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

orál sem szabad, viszont az anális szexről nem nyilatkozik a Biblia. mindig voltak kiskapuk. régen így védekeztek terhesség ellen.


azt szabad

2010. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Vagy régen tudták mire való a seggük és mire nem.
2010. szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Gumival is szabad, mert effektíve nem ér össze, hiszen közte van a gumi.
2010. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Kijátszani a hitet?:D Ez egy vicc. Akkor te nem vagy hívő. Vagy dugj vagy higgy. Ne taktikázzál, nagyon gáz.
2010. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál a pont.
2010. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
látszik h nem igaz hitből akarod megtartani a szüzességed házasságig... eszedbe se jutna ilyesmi ha valóban hinnél ebben! se petting se orál se anál!
2010. szept. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pszichocsaj ***** válasza:
100%

Itt már senki sem tanult rendes hittant????????????

Olyat csak a modern terjesztés mond hogy házasságig nuku nemi élet. De nem ez a "törvény"! Hanem az, hogy ne csald meg a párodat, csakhogy ez minden időre vonatkozik. Magyarul: csak egy emberrel szexelj! Szerintem ez korrekt, és az hülyeség hogy csak a boldogító igen után szabad csak. Ezt azért terjesztik mert így biztosított az egy ember hiszen a vállást sem engedélyezi az egyház.

2010. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!