Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok pukizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok pukizni a barátom előtt?

Figyelt kérdés
30/N vagyok, ez a 3. komoly párkapcsolatom, együtt vagyunk 3 éve, együtt lakunk 1 éve. Az első két párkapcsolatomban már hónapok alatt kialakult a dolog, ők is mertek előttem, én is mertem, sőt néha versenyeztünk is, kié a büdösebb. Vicces volt. A mostani párom mindig szellent, engem egyáltalán nem zavar, és ő is mondta, hogy én is nyugodtan engedjem el. Viszont valamiért, amikor jönne kifelé, az utolsó pillanatban megáll, és "visszamegy". Ilyenkor jól felpuffadok, és csak akkor merem kiereszteni, amikor elmegyek wc-re. Kérdésem, hogy miért vagyok ilyen gátlásos előtte? Jó a kapcsolatunk, a kölcsönös bizalom megvan. Mi lehet a baj akkor?

2022. jan. 5. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Miért kellene?

Ezt sose értettem, én még a saját orrom alá se szeretek fingani a szobában ha egyedül vagyok otthon, elintézem a mosdóban.

2022. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha meginnál egy feles 72-es tátrateát, akkor minden menne.


Ezzel azt szeretném mondani, hogy vannak benned még gátlások valami miatt. Lehet vele érzed a legjobban magad, és nem szeretnéd magad kellemetlen helyzetbe sodorni.


Vagy csak a párodé büdösebb és hangosabb mint amit te valaha produkálni tudtál és produkálni fogsz, és nem akarsz szégyenbe maradni előtte.

2022. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem áll meg, te fogod vissza. Egyszer engedd el, legközelebb könnyebb lesz!

1-es Ezt te sem gondolod komolyan? Megteszed, mert emberi funkció, teljesen mindegy, hogy helyrajzilag hol csinálod lakáson belül, attól még érzed!

2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

#3

Miért ne gondolnám komolyan? Ki szeret már fingszagban ülni??? (bár ezek szerint sokan, ha ennyire feldühödtek azon hogy más meg nem kedveli :D )

Attól még hogy emberi funkció, nem kell mindenhova eregetni.... az ürítés is természetes funkció, mégse csinálom a konyhában pl.

A mosdón van ablak, az szokott szellőzni, nem érzem a nappaliban.

2022. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4: csak azért nem annyira realisztikus egy jó babgulyás után végigrohanni a fél lakáson csak egy eresztés miatt... el nem tudnám képzelni, hogy felálljak a kényelmes kanapéról filmezés közben és még elballagjak a mosdóba egy pukizás miatt.
2022. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Sok hüvelyest eszek, a szervezet hozzászokik és egy idő után nem puffaszt, szóval nekem már évek óta nem kell sehova se rohannom a babtól. :)

Filmezés közben meg ígyis-úgyis el kell ballagnom a mosdóba pisilni, mert azt se szeretem a nappaliban intézni. :D

2022. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Én simán fingok előtte, ő is előttem, soha ki nem mennék a mosdóba ezért, és nem értem azokat, akik meg igen. Sőt, mindig adok rá extra gázt. Fingani jó. Boltban, bankban is simán fingok, jó nagyokat. Nő vagyok.
2022. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6: jó de tegyük fel nem kell pisilni, fekszel az ágyban kényelmesen, erre érzed, hogy eresztenél egyet és képes vagy felállni és kimenni a mosdóba?
2022. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Mint írtam, nem kell évek óta ezért rohangálnom. A következő pisilésnél elintézem. Azt úgyis gyakran kell.

De tényleg nem akarnék utána a fingszagban filmezni. :S

2022. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 wc-be fingani a legjobb meg a fürdőkádba. Csak úgy megjegyzem😀😀😀 nem azért mert ott van a helye, hanem úgy királyabb. Üdv egy pukifétises srác.
2022. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!