Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy szerencsét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy szerencsétlen vagyok mint férfi?

Figyelt kérdés
Most 26 évesen lett először barátnőm. Ráadásul ezt a lányt már rég óta ismertem, de mindig más fiúknak adott esélyt. Most évek után lettünk együtt. Részben az én hibám is hogy nem jöttünk össze, mert béna vagyok az ismerkedében. De egy kicsit megalázó hogy csak többedik fiú után jött velem össze. Az viszont jó érzés hogy ő egy olyan lány aki minden fiúnak bejön szóval ez jó hogy most velem van. :)
2022. jan. 5. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen akkor lennél, ha ez se lett volna. Örülj neki, majd sírsz, ha véget ért, akkor fogod magad szerencsétlennek érezni.


üdv egy nő által megcsalt lúzer

2022. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a nő aki "esélyt ad" az eleve felejtős. Te kéne adni nekik, már ha adsz, de nem vagy olyan jellem.
2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*neked
2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"jó hogy most velem van."

Akkor most miért is vagy szerencsétlen?

2022. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!