Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben okés ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben okés ha felkeresem a volt barátom?

Figyelt kérdés

Szóval az exemmel másfél éve szakítottunk, hosszú kapcsolat után. Mivel a különválás nem volt annyira szép utána sok ideig egyáltalán nem beszéltünk, körülbelül egy év után viszont találkoztunk. Akkor ő keresett engem, bár nem direkt módon, hanem eljött egy eseményre, amiről tudta hogy ott leszek, hogy beszéljünk. Akkor elmondta, hogy már sokszor eszébe jutott, hogy keressen, mert érdekelte, hogy mi vannak velem meg hogy mennek a dolgaim. Utána pedig egy tök jót beszélgettünk és többek között a szakításunkat is meg tudtuk rendesen beszélni mindenféle harag meg feszültség nélkül.

Azóta ő megint keresett, hogy valami apróságban segítséget kérjen, azóta viszont eltelt fél év és megint nem beszéltünk.

Most az a helyzet,hogy én egy hónapon belül külföldre megyek hosszabb időre és amikor legutóbb beszéltünk neki is ez volt a terve, emaitt pedig arra gondoltam, hogy írok neki, hogy találkozzunk, mert lehet hogy évekig nem látjuk majd egymást.

Nincs bennem semmi hátsó szándék, csak szimplán érdekel, hogy mi van vele, mert bár már olyan jellegű érzéseim nincsenek felé, de emberileg még mindig nagyon értékelem őt. Az egyetlen dolog, ami miatt bizonytalankodom az az, hogy ő most kapcsolatban van (amikor először keresett akkor is abban volt) és emiatt nem tudom, hogy tisztességes e.

Arra gondoltam, hogy megírom neki, hogy szívesen látnám, de azt is teljesen megértem ha ez neki nem fér bele. Szerintetek ez rendben van?



2022. jan. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Jobb ha nem keversz. Eddig se találkoztatok akkor minek?
2022. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogy találkoztunk és az tök jó volt mindenféle "keverés" nélkül. Emiatt gondolom, hogy nem okozna feszültséget. Plusz ebben tényleg lehet szimplán csak annyit, hogy kíváncsi vagyok valakire, aki hosszú ideig az életem része volt, szerintem ez egy valid igény és el tudom fogadni azt is ha visszautasítja.
2022. jan. 6. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki már van párja továbblépett, te is tedd azt. Ezzel csak magadnak csinálsz lelki sebet, mert még ragaszkodsz.
2022. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van, ha tényleg nem akarsz semmit (ezt te tdudod csak) , aztán legfeljebb nem ír vissza és történet vége.
2022. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Viszket utána vagy mi??
2022. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most látom, hogy elírtam a kérdésben, azt szerettem volna írni, hogy emberileg ő érdekel engem és nem fordítva, így talán kicsit több értelme van.

2022. jan. 6. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked azóta volt kapcsolatod?
2022. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes találkozgatni, ha újra össze akartok jönni
2022. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem,nekem nem volt azóta, és nem találkozgatni szeretnék vele, max egyszer még előben beszélgetni ha már előreláthatólag már nem nagyon fogunk többet vagy legalábbis max nagyon sokára.
2022. jan. 6. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Felesleges kör, okkal nem tartjátok a kapcsolatot.
2022. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!