Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít ha egy pasinak jó teste van?

Figyelt kérdés
Lányok, nők érdekelne a véleményetek hogy mennyit számít nektek ha egy pasinak jó teste van, de az arca például nem túl előnyös.
2022. jan. 6. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sokat számít. De ha a belsővel van gond, azt nem fogja ellensúlyozni.
2022. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Én azt tapasztaltam, hogy nálam a vonzalom nagyon csekély mértékben függ az ilyen konkrét, fizikai dolgoktól. Az nyilván fontos, hogy valaki igényes legyen meg valamennyit adjon magára, de magában a jó test semmit nem ér.

A lányoknál szerintem ez inkább fordítva van, ha valaki nagy hatással van ránk(vagy rám legalábbis), akkor azt testalkattól/adottságoktól függetlenül vonzónak fogom találni. Nem pedig fordítva.

2022. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arc fontosabb, az alkat lehet ducibb is egy jó archoz szerintem, de nyilván plusz ha jó teste van. A személyiség viszont teljesen elronthatja valaki vonzerejét még ha amúgy kigyúrt és jóképű akkor is.
2022. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit szomorú lettem nem szép arcú de folyamatosan javuló testalkatú férfiként :D
2022. jan. 6. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Üdv a klubban :D
2022. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az arc sokkal fontosabb.
2022. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél emiatt szomorú, az esélyeid így is nőnek azért, csak ez ilyen több szempontos játék és mindenkinek más a rangsora. Szóval legyél inkább magadra büszke az elért eredmények miatt! (amúgy az arc is szépül, ha onnan is fogysz)
2022. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a jó test előny, de nem minden.
2022. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már tetszett 'csúnya' arcú és olyan is aki kövér volt, mert valahogy személyisége meg fogott. Az más kérdés , hogy kölcsönös volt-e vagy nem. De ez van. Szóval nekem nem számít.
2022. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy ennyire nem számít egy jó test, sajnos úgy látszik aki csúnyának született az az és kész :D De köszi a válaszokat.
2022. jan. 6. 21:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!