Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Metalalhatod e a magadhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joe112 kérdése:

Metalalhatod e a magadhoz való párt 40+ an? Van e olyan,hogy igazán jól működő kapcsolat? Mi lehet az alapja? Érdek? Közös célok?

Figyelt kérdés
Olyat érték alatta,hogy egyik fél sem akarja elnyomás a másikat,de időt is töltenek együtt úgy,hogy együtt élnek..

2022. jan. 6. 20:39
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
48%
Én nem. Szabadszellem vagyok, viszont az összejàrunk dugni témàt nem tekintem pàrkapcsolatnak.
2022. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Én 39 évesen találtam meg, párom akkor 43 éves volt. Mindketten válás után, rossz házasságból jöttünk, de volt időnk "regenerálódni" utána. Mindketten pontosan tudtuk a házasságunkból, hogy milyen kapcsolatot NEM akarunk, ő is, én is sokkal őszintébbek, nyitottabbak vagyunk, mint korábban bármikor, mindent meg tudunk beszélni, és ezerszer jobb a kapcsolatunk, mint bármelyik korábbi. Együtt élünk, de megadjuk egymásnak a kellő szabadságot, gyerekünk nincs és nem is lesz (neki a házasságából van egy lánya, de nem velünk él). Szóval szerintem kifejezetten esélyes, hogy ebben a korban találod meg az igazit, hiszen az élettapasztalat, és a korábbi kapcsolatok tapasztalatai alapján az ember ilyenkor már sokkal jobban ismeri saját magát, és pontosan tudja, mit vár el egy jól működő kapcsolattól.
2022. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

Megtaláltam, 2,5 éve vagyunk együtt, negyvenes éveink elején vagyunk. Mindketten újrakezdők vagyunk, de házasok nem voltunk korábban.


Mitől működik a kapcsolat? Szerelem. Szex. Közös célok. Esküvőszervezés. Közös ház vételét tervezzük. Kettőnknek 3 gyereke van összesen, velük kapcsolatos dolgok. Ugyanaz mint más családokban.

2022. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!