Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már tényleg annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már tényleg annyit se lehet elvárni egy nőtől hogy legalább néha főzzön a pasijának valami meleg ételt?

Figyelt kérdés
Mert ugye cselédnek nézés és társai.
2022. jan. 7. 08:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
De, el lehet. Cserébe az urától az asszonyka mit várhat el?
2022. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Megint trollkodsz te toplák?
2022. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
99%
Nem unod még? Te főzöl neki meleg ételt?
2022. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%
Sosem vártam el, alapszinten megtanultam kolisként is főzni, ez mindegy. A gond ott van hogy olyan dolgokat nem lehet elvárni, mint beszélni a problémákról, mondja el, mi zavarja a kapcsolatban, min lehetne javítani. Csak ülnek csendben és tűrnek, te meg találd ki a gondolatait, és mivel ez nem történik meg, később szakítanak, és utólag elmondják, hogy mi volt a baj, te meg csak nézel, hogy miért hallgatta el.
2022. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a pasi? A férfitól eleve elvárják hogy jobban keressen, legyen egzisztencia és társai.

Ja meg legyen megfelelő testű, mert ugye a nőknek nem mindegy az se.


Aztán még a konyhában is ugráljon mi?


Ez nagyjából az a kategória ha azt várnám el a nőtől hogy jöjjön hasogatni a farönköket.

2022. jan. 7. 08:53
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Ha a valóságban is ilyen emberek vannak párkapcsolatban nem csoda, hogy ennyi válás van.


Mi nem várunk el semmit egymástól, hanem kérünk. Én szívesen kiteregetek, a feleségem pedig szívesen tartja a lámpát, amíg cserélem az izzót a spájzban.


A légy szíves és a köszönöm nagyon sokat tud dobni egy kapcsolat harmóniáján, ajánlom mindenkinek kipróbálni.

2022. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

A nők mondogatják állandóan hogy az a férfi aki eleget keres, el tudja tartani a családot akkor is ha a nő kiesik a munkából stb.


Akkor a nőkre miért nem lehet mondogatni hogy az a nő aki képes élelmezni a családot és nem arra vár csak hogy majd jöjjön a futár az étellel, mert önállóan csak diógombócot tud csinálni meg rántottát...

2022. jan. 7. 08:56
 8/36 anonim ***** válasza:
98%

Ja értem. Te adonisz vagy, el is tartod a nőt, fát is vágsz, tehát jogosan várod el, hogy főzzön rád. Amúgy ez esetben igen.


"A nőknek nem mindegy az se" gondolom neked mindegy, hogy néz ki a nő, azért nem volt még kapcsolatod soha.

2022. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
neked én sem főznék
2022. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

8 : Nem tartok el munkaképes felnőtt nőt. Mire fel tenném? A férfi munkákat viszont elvégzem.

A főzés az női meló. Normális nőnek ez alap.

2022. jan. 7. 09:04
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!