Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú leírás lenn. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú leírás lenn. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kereken 10 évvel ezelőtt, tiniként, volt egy nagyon nagy szerelmem, rajongásom egy bizonyos srác iránt. De a srácnak a legjobb barátnőm is tetszett. Egy ideig nekem is adott okot a reménykedésre, meg neki is, bár a barátnőm nem reménykedett semmiben, neki eleinte be se jött a srác. De aztán a srác egyértelműsítette, hogy belezúgott a barátnőmbe, kitartóan udvarolt neki, amit én díszpaholyból néztem végig, ha értitek. Végül meghódította, a barátnőm is beleesett. Összejöttek. Nem akartam elveszíteni a legjobb barátnőm barátságát, ezért elhitette vele, hogy már nem tetszik a srác. Néha sikerült magamat is meggyőznöm, elhitettem magammal, hogy nem tetszik a srác. De mélyen belül iszonyúan markolászta a szívem, hogy együtt vannak. Fájt látni minden csókot, minden kézenfogva sétálást, minden ölelést, minden alkalmat, mikor átmentek egymáshoz. Össze is jöttem egymás után két sráccal, 20 éves koromig, mindkét kapcoslat tulajdonképpen azért ért véget, mert nem szerettem őket igazán, azt a srácot szerettem, aki a legjobb barátnőmmel járt együtt. Néha, ha gyanút fogott a barátnőm, kérdezte, hogy újra tetszik nekem a srác? Hazudtam, hogy nem, dehogy, mert meg akartam tartani a barátságunkat. Valójában az "újra" is hülyeség, mert sose szűnt meg tetszeni nekem a srác. Teltek-múltak az évek, és ők együtt maradtak. Utaztak, egyetemre jártak (nem ugyanoda), felnőttek. Én is. Végül 5 év utan szakítottak. Nekem titkon az nagy megkönnyebbülés volt, végre visszakaptam a legjobb barátnőmet olyan formában, hogy történetesen nem annak a személynek a barátnője, akire igazából vágytam. A pasi eltűnt az életemből, mikor a barátnőméből eltűnt. Így, hogy többé nem láttam, végül túl lettem rajta. Kb. 4-5 éve szakítottak, csak mondom.

Most van egy férfi az életemben, aki teljesen lenyűgöz. Úgy érzem, tökéletes lenne számomra, minden megvan benne, amire csak vágyom egy férfiban. Nagyon vágyom rá, kezdek beleszeretni. Úgy érzem, ő lehetne számomra a Nagy Ő, ha viszonozza az érzéseimet. És tudjátok ki fedezte még fel ennek a férfinak az értékeit? A barátnőm. Kicsit az én hibám is, hisz a barátnőm szingli, sokkal jobban néz ki nálam, és én hülye reklámoztam neki ezt a férfit, hogy milyen okos és intelligens, nilyen felelőségteljes, milyen megbízható, segítőkész, stb. És nem tisztáztam le a barátnőmmel, hogy ez a pasi az enyém. Mármint ha kellek neki. Ezt az enyémet csak a barátságunkra értem, hogy ő, mint barátnőm számára tabu kell legyen. De nem mondtam neki, helyette reklámoztam a pasit, és mindig azt mondtam, hogy nem tudom, bejön-e nekem. Pedig tudtam, nagyon is bejött, csak nem akartam megint a szánalmas barátnő lenni, aki sose tudja felszedni azt, aki tetszik neki. Ezért hazudtam, hogy még nem is tudom, tetszik-e. Meg sose mondtam a barátnőmnek, hogy vágyom erre a férfira, helyette azt mondtam, hogy úgyse lesz köztünk soha semmi, ezért nem érdekel engem. És a barátnőmnek megtetszett a férfi, főleg a reklámozásom miatt. Megismerkedett vele, és a férfi örült a barátnőm kezdeményezésének. Elhívta randira (mármint a férfi a barátnőmet, nem fordítva, szal tetszik neki...). Azóta kb. bedepiztem, hétvégén randiznak. Nem fogok megint évekig úgy élni, hogy a barátnőm pasija a titkos szerelmem. Nem tudnék pl. vendég lenni az esküvőjükön, ahhoz előbb ki kell ábrándulnom a férfiból. De én nem akarok kiábrándulni ebből a férfiból, én akarom őt. Nagyon. Szeretem. Boldog akarok lenni végre, és lehetőleg ezzel a férfival.


2022. jan. 7. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
A helyedben először is megpróbálnám rövidebben megfogalmazni.
2022. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Kozold a baratnoddel h nem azert dicserted a pasit h ismet elorozza toled a boldogsagot. Boven eleg volt 1x vegig asszosztalni.

Es abszolut nem korrekt a viselkedese h a kiszemeltemmel randizik.

Szal legyen kedves hatralepni es offolni a randit.


Amugy milyen baratno az akinek nem tabu alapbol a masik kiszemeltje?


Te meg hulye vagy h hazudsz! Bejon a pasi erre azt hazudod h nem. Azt mondanam h meg is erdemled ha elcsaklizzak eloled! Tessek oszinzenek lenni es most azonnal felhivni a baratnod es elmondani az igazat

2022. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Egyik esetben sem igazán azon múlt az egész, amit tettél vagy nem tettél, tehát a srácok nem azért voltak a barátnőddel, mert valamit elrontottál, hanem mert valóban jobban vonzódtak a barátnődhöz.

Attól, hogy erőszakkal akarod, valahogy megszerzed, nem fogják azt a vonzalmat érezni irántad. Sajnos ez ilyen, aki vonzó és szebb, arra hajtanak többen.

Itt egy dologban dönthetsz: kínzod magad emellett a lány mellett, mert ér annyit a barátságotok vagy a saját nyugalmad többet ér és leépíted ezt a kapcsolatot. Mindkét lépés érthető.

2022. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben elmondanam a barátnőmnek h tetszik nekem ez a srác, és azt is elmondanam neki h az előző is tetszett neked, csak h érezze h erről a sracrol neki kellene lemondania
2022. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is minden bnom el tudja venni barmelyik kiszemeltemet/barátomat tolem azonnal. Siman elcsábítanak bárkit mellolem is, előlem is. Szórakozásbol is (van barátjuk, a pasijaim csak egotuningra jók nekik)


Én pár honap es par srác utan egyből megtanultam azt, hogy pasikat nem kell a "bnőknek" bemutatni..

Te mikor fogsz erre rájönni...?

2022. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
5-ös, és te mikor fogsz rájönni, hogy nem mindenki barátnő, aki annak tűnik...Nem azért, nem értek egyet, hogy egy barátság miatt el kell szalasztani egy kölcsönös vonzalmat. Nem, ott a kevésbé vonzónak be kell látnia, hogy nem birtoklunk senkit, főleg nem az érzéseit. Az ember ahhoz vonzódik, aki vonzóbb. Ez van. De amikor valaki sportot űz abból, hogy levadássza a barátnője pasiját, csak mert csak, az nem barátnő.
2022. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

6#

Idézőjelben van a bnő szó...


Nők között NINCS barátság ha férfiakrol van szo.


Ezt mar kb tinikorban nem árt megtanulni..

2022. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is mondd el hogy tetszik a férfi, másodszor meg szakítsd meg a kapcsolatot ezzel a nővel. Sejti hogy tetszenek neked, nem hülye, nyugi. Mégis elveszi őket előled. Olvasni is rossz volt.
2022. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy 10 éve mi volt, azt hagyjuk, tinikor...

Ezt a srácot buktad! Miért nem mondtad el a barátnődnek, hogy tetszik?

2-es Hol olvastad, hogy a lány bármi rosszat tett volna? Milyen boldogság elorozása?

Egyáltalán milyen legjobb barátnő az olyan, akivel még őszinte sem vagy! Nyilván nem randiznának, ha te bevallottad volna, hogy komolyan tetszik a srác, arra viszont nincs befolyásod, hogy a srác érzelmeit irányítani tudd.

2022. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Jó nagy marha vagy. Én már az előző pasinal se asszisztaltam volna a dologhoz. Nemhogy még egyszer. Ja és ő amúgy nem a barátnőd mert egy barátnő nem csinál ilyet az emberrel. Ráadásul kétszer.
2022. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!