Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezne, hogy egy nő kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezne, hogy egy nő kezdeményez? Felhívjam?

Figyelt kérdés
A történet a következő. Egy 24 éves srác vagyok, mai nap elmentem ismét több év után fodrászhoz, mert itthon hajnyíróval sehogy se tudtam normális hajat vágni. Így elmentem egy random fodrászdába. Érkezésem után néhány perccel jött egy váltás csaj, mindenféle fodrász cuccal, amiket az ajtóban elejtett, amit segítettem neki összeszedni, nagyon köszönte. Rám került aztán a sor, elkezdte vágni a hajam, beszélgettünk közben, azt tudni kell, hogy én egy alapból elég görcsös egyén vagyok, aki inkább kerüli az idegenek társaságát, de vele olyan jól elbeszélgettem, hogy még most is csodálkozom magamon, hogy ez én voltam valóban. Mesélt a volt barátjáról is, hogy ennyit se tett meg, amit én az ajtóban, s mondta, milyen jó lenne egy udvarias, figyelmes sráccal egyet sétálni esténként a Duna-parton, vagy beülni egy kávézóba. Aztán elkészült, s adott egy szalon névjegykártyát, a hátulján az ő telefonszáma, neve. S egy írás, hogy "ha gondolod, hívj fel, vagy írj rám." Kissé furcsa, meg szokatlan ez a helyzet, mert azért nem mozgattam jéghegyeket, de nagyon szép a lány amúgy, nagyon tetszik, szóval nem kérdés, hogy felhívom. Inkább csak az érdekelne, hogy mással is előfordult ilyen hasonló szitu, amikor a lány volt a kezdeményező?
2022. jan. 7. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem! Csak Te vagy ilyen félisten!
2022. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol, hogy az lennék. Sőt, van miben változnom még, bőven.
2022. jan. 7. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem brutál mázlid van! Nőként mondom, pasik se kezdeményeznek ennyire normális, nyílt módon, nemhogy nők.


Na meg, azért lássuk be ehhez szerencse is kell, meg jó hogy így random találkoztatok, de eddig ez egy tök aranyos történet.:D


Mindenképpen hívd fel, aztán esetleg mesélj itt a kommentekben mit lett.

2022. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp jelzek. :)
2022. jan. 7. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet hogy így akar magának gazdag padit fogni?


Nekem ez gyanús.

2022. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Vagy pedig fix kuncsaftot, tudod az a baj, hogy ez munka neki és jövedelem.
2022. jan. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

5

Igen, biztosan erről van szó, hiszen tudjuk, hogy tisztességes nő, csak!! ÉS KIZÁRÓLAG olyan férfit tarthat vonzónak, aki csórólúzer!

2022. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Fodrásznál kardinális kérdes hogy kapcsolatokat építsen és mindenkivel jóban legyen, a kukástól a vezérigazgatóig.
2022. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Istenem... Nyilván a privát számát megadni azért kicsit több, mint ügyfélkör bővítés...
2022. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!