Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha csak a szex miatt hajtotok egy csajra, hagyjátok ezek után? (kiegészítés lent, rövid)

Figyelt kérdés

Ha azt mondja a csaj, hogy ne is strapáljátok magatokat, ha csak azt akarjátok, mert nem fog sikerülni, akkor hagyjátok a francba? Utána keresnétek még, majdnem minden nap? Először gyanús volt nekem a srác, mintha célozgatott volna, de ezt mondtam neki...azóta is keres és azt mondja meg akar ismerni. És mindig kérdezi, hogy mikor találkozunk:)

Szóval ezek után ti próbálkoznátok, ha tudnátok, hogy nem olyan a csaj?

(19/l, 19/f)


2010. szept. 8. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Én igen. Amíg össze nem jön a kufirc... minden nő meggyőzhető azzal, ha úgy tesz a pasi, mintha többet is akarna. Utána meg már mindegy :)
2010. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha érdeklödik ezek után akkor biztosan tetszel neki!
2010. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csak szexet akar,különben nem lenne ilyen kitartó.
2010. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minden nöt meg lehet dönteni elöbb vagy utobb, ugy latszik te az "utobb" kategoriahoz tartozol, legalabb is azt hiszed magadrol. :D

Lehet pont azert hajt rad mert azt mondtad hogyte nem vagy olyan es be akarja bizonyitani hogy ö igen is meg fog dugni. En lagabb is azt teszem ha valaki igy kezd velem.

2010. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha nagyon jól néz ki a csaj, akkor én is tovább próbálkoznék... ahogy az első válaszoló is írta, mindenki meggyőzhető jó (szar) dumával.... és különben is a remény hal meg utoljára... :)
2010. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért hagynám a francba? Ha meg akarom dugni, akkor hajtok is érte.
2010. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hm érdekes hozzáállások...de akkor miért nem egy ribanccal kezdetek aki egyből beleugrik vagy esetleg fel is kínálkozik?

Nem igaz, hogy mindenki meggyőzhető. Engem eddig senkinek sem sikerült. És nem is fog még jó darabig.

2010. szept. 8. 15:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt mondtad neki, hogy ne is strapálja magát, mert úgyse fekszel le vele, ha csak szexre akar? Nos, ő meg úgy van vele, hogy igenis strapálja magát, mert érzi, hogy van esélye. És ezt Te is nagyon jól tudod, mármint, hogy van esélye. Mert ha nem érdekelne a srác, nem írtad volna ki ezt a kérdést. Így viszont az a helyzet, hogy érdekel a fiú, és nem tudod, hogy most mi van. Én megmondom Neked, hogy mi van, pontosabban, hogy mi lesz. A srác kitartó lesz és előbb-utóbb megkap Téged. Ezt Te is tudod. Ha ügyes vagy, meg is tudod tartani magadnak.
2010. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem 3 éven keresztül hitette el egy fiú, hogy tetszek neki, és szeretne velem lenni. Aztán úgy alakult, hogy lefeküdtünk... Azóta felém se néz. :) Legalább volt egy jó esténk mindkettőnknek...
2010. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ribanccal kikezdeni? Vagy aki felkínálja magát? Az nem hódítás! Egy olyan, mint Te, aki nem adja be egyből a derekát, akiért energiákat kell megmozgatni, az igen, az HÓDÍTÁS!
2010. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!