Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van Facebbokon az az oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Facebbokon az az oldal hogy Telt lànyok oldala. Ki Csaba?

Figyelt kérdés
Na már most az lenne a kérdésem hogy ki ez a Csaba aki vezeti az oldalt? Mert hogy mindig csak a csajokról posztól és hogy mennyire elmebeteg hülye p*csa az aki nem fogadja el magát. Én arra lennék kíváncsi hogy ez a megmondó ember hogy néz ki. Vagy ki ez a valóéletben.

2022. jan. 9. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Azt csak úgy tudhatod meg, ha lepippantod.
2022. jan. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő egy ilyen tipik örök-szingli féle pasi, akinek csak az internet mögött nagy az arca és legrosszabb esetben az anyjával él 40 x évesen.

A body positivity egy remek dolog, én is támogatom, de ez az egész nem erről szól, hanem az ő személyes fétiséről. Ő simán képes lenne egy magas vérnyomásos, cukorbeteg, vagy pajzsmirigyes csajnak is azt mondani, hogy ne változtasson az életmódján, csak mert neki a hájas has tetszik. És az a szomorú, hogy a sok buta ember, aki likeolja az oldalát, nem képes átlátni a szitán, hogy ez az egész oldal toxikus. De egyelőre még ahogy nézem, az oldalnak kétfajta kedvelőtábora van, az egyik a túlsúlyos, ducibb nők, akik utálják magukat és fogyni akarnak, csak azt tettetik, hogy nekik ez így tök jó és szeretik magukat, és az oldal kicsit vigaszt nyújt számukra, plusz ott vannak a szintén hájfétises férfiak, akik egyetértően bólogatnak a posztok láttán.

És mondom, nincs azzal semmi baj, ha valaki teltebb és így érzi jól magát, és azokkal sincs semmi baj, akik inkább ezt az alkatot tartják vonzónak, de arra biztatni mindenkit, hogy legyen túlsúlyos, lehordani a vékonyakat, arra biztatni azokat az embereket, akik a túlsúlyukból adódóan betegek lettek, hogy egyenek mégtöbbet, mert minél hájasabb, annál szexibb, az nagyon nem oké. Akárki is ez a Csaba, megérdemelne egy jó nagy csicskalángost szerintem.

2022. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki az de egy ideje már nem olyan az oldal mint volt. Teljesen lejön abból amit és ahogy posztol hogy ez nála valami fétis a legrosszabból.... és nem azért mert neki tetszenek a duci lányok hanem azért mert neki már betegesen tetszik minden ami duci és a saját véleményét, fétisét rá akarja erőltetni mindenkire. Aki ellent mer mondani vagy olyat ír hogy ezt már nem kellene vagy ez már sok, akkor leszólja az illetőt és még sorolhatnám. Nincs azzal baj ha valaki ducibb, elfogadja magát, azzal van baj hogy ő azt sugallja hogy rendben van az ha ez durva méreteket ölt és beteg is vagy tőle de olyan sze*i a remegő háj, hogy menni se tudsz mert levegőt se kapsz, nem számít semmi csak az hogy neki ez tetszik és mindenkinek tetszenie kell. Szerintem ő nagyon túlzásba vitte és ha hallgat rá mindenki, akkor valakinek onnan súlyos baja lesz előbb vagy utóbb. Tudom hogy megalázza azokat akik maguk miatt is lefogytak egy kicsit legalább... volt rá példa. Beteg az ember.
2022. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Semmi nem szól nála a telt lányokról csak az ő fétiséről és problémáiról... Kit érdekel egyáltalán mi éppen a nyűgje? A lényeg az elfogadás lenne, hogy a ducibb hölgyek elfogadják magukat és ne szégyelljék a testüket. Aki nem duci az meg rohadjon meg mert nem tetszik neki... Vicc ez a csávó, remélem valaki egyszer beveri a képét.
2022. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki hozzászólását kivéve az első baromnak(inkább ne írtál volna semmit)

A többiekkel meg egyetértek.

Én is a ducik táborát erősítem de amilyen csajokat és amilyen stílusban posztol számomra inkább elrettentő.

Anno nem azért kezdték az emberek követni mint most.

Ő prédikál a lógós hasú csajokról hogy mennyire jó..de az arcát nem meri vállalni…érdekes.

2022. jan. 11. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!