Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom, aki mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom, aki mindenben mellettem állt és jelenleg is jó barátok vagyunk (és rengeteget változott a kapcsolatunk óta), vagy valaki akit 7 hónapja ismerek, de gyakorlatilag ugyanolyanok vagyunk? (Szavazás és többi lent)

Figyelt kérdés

28/F


Leírom ide előre a fő problémámat és lentebb írok majd még a hölgyekről (már ha valakit érdekel:D):

-Ha most nem jövök össze volt párommal, akkor ő biztosan összefog jönni egy olyan személlyel, akivel nagy eséllyel össze is fog házasodni (hosszú sztori). Viszont ha összejövök vele, akkor egy olyan nőnek nem adok esélyt, akivel nevetséges szinten egyezünk és annyira jól érzem magam mellette, mint gyerekként a legjobb barátom mellett, ezt pedig nem gondoltam volna, hogy valaha újra érezni tudom majd, mert 16 éve éreztem ezt utoljára. Szóval ez lenne a nagy probléma, hogy nem tudok dönteni, mert túl sokat veszíthetek mindegyik döntésemmel...



Volt párommal 4 évig voltunk együtt (17-21 éves koromig, ő 19 volt mikor szakítottunk), és azért mentünk szét, mert túlságosan különböztünk meg a jövőt is eléggé máshogy képzeltük el. Ez viszont drasztikusan változott mindkettőnk részéről idővel, így jelenleg minden adott lenne egy remek kapcsolathoz és biztosan meg is tudnék állapodni mellette, meg ő is mellettem. A kötelék köztünk szavakkal leírhatatlan, mert konkrétan "gyerekkorunk" óta ott vagyunk egymásnak jóban-rosszban.


Akit pedig 7 hónapja ismerek nő... Konkrétan olyan, mintha egymásnak teremtettek volna minket. Mind a ketten ugyan úgy vagyunk idegesítőek, ugyan olyan a humorunk, életstílusunk, jövőképünk, félelmeink/fóbiáink, nehéz helyzetekhez való viszonyulásunk stb... és a legtöbb nagyon ritka apró dolgainkban is egyezünk, konkrétan nem tudom hova tenni magamban őt, annyira hihetetlen az egész. Ahogy fentebb is említettem, gyerekkorom óta nem éreztem olyan boldogságot, mint mikor vele vagyok.



2022. jan. 9. 06:31
A kérdező szavazást indított:
A 7 hónapja ismert nővel jöjjek össze
Volt párommal jöjjek össze
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy nem kell erőltetni. Egyszer már voltatok együtt, nem működött akkor. Miből gondolod hogy most működne? Inkább egy új nő mint a régi de rossz.
2022. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy az új nőt válaszd, de amíg ennyire össze vagy nőve az előzővel, addig az új kapcsolatnak se lesz sok értelme.
2022. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az exszel nem véletlen lett vége, az új nő meg... Az újdonság mással is ezt váltaná ki, ki tudja, később mi lesz. Ezt is vedd figyelembe.

Jó hír viszont, hogy nem ez a 2 nő van a világon...

2022. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egyszer egy olyan nagy bölcsességet, hogy ha két ember között nem tudsz dönteni, akkor válaszd a másodikat. Mert ha az első annyira kéne, akkor a második képben sem lenne.

Nem szeretem az ilyen facebook-okosságokat, de ez találó szerintem. Nyilván más, ha mondjuk 15 év házasság után megtetszik valaki más is, akkor azért nem árt gondolkodni, hogy megéri-e dobni a kapcsolatot a bizonytalanért. De ebben a szituációban még együtt sem vagytok, és már a másikon töröd a fejed. Oké, hogy voltatok már együtt, de elég fiatalon, gondolom együtt sem éltetek, meg ilyen korban az ember sokat változik még.

2022. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!