Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez jó vagy felejtős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez jó vagy felejtős jelzés?

Figyelt kérdés
A kommunikációja egy álompasi. Viszont amikor átküld magáról egy képet, akkor az az érzésem, hogy nem az én stílusom. Mmint bejön külsőre, én a mimikájára értem, a stílusára, hogy nem passzolunk. Még csak írásban kommunikálunk, 3 hónapja, hívott már, de emiatt óckodom. Csak úgy szeretnék találkozi ha tudom, hogy 100% tetszik írás alapján.
2022. jan. 9. 11:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valami hasonló érzés kerít magába: Írunk egymással, nevetünk, jaj de vicces pasi stb stb majd beküld egy fotót magáról és jaj. Ilyet érzek és ott valahogy elvész a varázs.
2022. jan. 9. 11:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd egymás mellett is messengeren beszélgettek, hogy az írása ekkora szempont?
2022. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te el vagy tájolva. Nem akkor kell valakivel találkozni, amikor már beleszerettél üzenetek alapján. Élőben dől el úgy is minden. Pont hogy rossz halasztgatni a találkozást.
2022. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fényképekről tök nem tudható ki tetszik. Szerintem a fényképnek csak annyi tétje van, hogy kizárni aki tuti nem. Szerintem csak ezt gondolt végig, hogy tök kizárt e hogy bejöjjön élőbe. Ha azért nem kizárt akkor szerintem találkozz és legyél bátor, hogyha ott kiderül hogy nem akkor mondd meg, hogy valahogy élőben nem érzed azt mint írásban.


Egy csomó ember van akiről nehéz jó képet csinálni élőben meg teljesen jó. (és fordítva is. egy csomóan 20 képpől választanak ki egyet, ami amúgy tök nem jellemző rájuk és még ezt is filterezik stb)

2022. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A hármas válasza nem érdekel. A kérdésre válaszoljatok. Jó jel, ha ilyet érzek, vagy sem?
2022. jan. 9. 11:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írkálás személytelen, azt képzelsz bele, amit akarsz. Kár húzni az időt, találkozás nélkül értelmetlen.
2022. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Videóbeszélgetésen is ezt érzem. Ugyanaz mint élőben...
2022. jan. 9. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz ha találkozol vele?


Amúgy szerintem ami itt érdekes,hogy elég félénk, ha erősebb szót akarok használni gyáva valakinek tűnsz. Ezen dolgozhatnál, erre is jó lenne ez a találkozó. Hogy gyakorold legyőzni a félelmed. Ami itt azt is jelenti, hogy megmondani majd neki, ha elértetek nálad a dolog határára és nem érzed ezt a férfi nő dolgot felé.

2022. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem a te stílusod... Nem egy pár cipőröl van szó, kisanyám! Egy érző ember! Mi van, nem illik a ruhatáradhoz? Jóistengyerele, hogy egyesek tényleg itt tartanak a válogatásban, és meg be is hisztizik, hogy kinek a véleménye nem érdekli.

Ez arra jel, hogy egy igazi miss picha vagy, és felejtős. Hagyd azt a szegény fiút, nálad sokkal jobbat érdemel!


41N

2022. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valami zavar vagy nem tetszik, annak oka van. De akkor mire vársz? Nem fog megváltozni. Ha érdekel, találkoznotok kell. Az majd mindent eldönt.
2022. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!