Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz vagyok, ha nem akarok komoly kapcsolatot nő létemre, csak lazát?

Figyelt kérdés

Amíg meg nem unjuk egymást, aztán utána keresek mást. Gáz ez egy nőtől? Nem tudok elköteleződni, de nekem is vannak szükségleteim.

30/n


2022. jan. 9. 15:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél “rossz”? Amíg korrekten teszed azt, tehát a másik fél is tud arról hogy nem komolyat keresel, addig teljesen rendben van.
2022. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha előre közlöd a szándékaidat akkor nem gáz!


34/f

2022. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ne hitegesd a másikat. Amíg korrekt vagy a másikkal, úgy élsz, ahogy akarsz.
2022. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nyilván megbeszélem velük. Viszont félek, hogy elítélnek emiatt és ribinek néznek.
2022. jan. 9. 15:31
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarsz megfelelni? Másoknak vagy magadnak?
2022. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nincs olyan ember, akit valaki valamiért ne ítélne el. Ha egy nő csak komoly kapcsolatot akar, akkor meg egyes laza kapcsolatot preferálók le frigid ..csázzák, ha valakinek mindegy, alakul, ahogy alakul, azt is ribizik, stb. Ergo, ha úgysem úszod meg, hogy hülyeségeket gondoljanak rólad, akkor gondolják azért, mert te úgy élsz, ahogy neked jó.
2022. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Szivem, no vagy, konkretan barmit csinalsz, mindig lesz, aki ler*bancoz majd:D

Addig is dugj meg par csavot, erezd jol magad

2022. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ami az ágyban, magánéletben történik csak rád és partneredre tartozik. Senki se kürtöli világgá, hogy mit szeret, kit keress, javaslom te se tedd!
2022. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy hozzátéve, ha korrekt a nő és nem hülyít senkit, ergo nincs valódi ok szidni, akkor az a férfi szokta leri..ncozni, akivel nem fekszik le :D.
2022. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Én is így vagyok vele, szintén 30/N, nem hiányoznak egy komoly kapcsolat velejárói. Mondjuk nem jön össze laza sem, de ha összejönne, pont leszarnám, hogy néhány korlátolt egyén ribinek tart esetleg. Csak az számít, hogy nekem jó legyen. Egyébként aki jól érzi magát - akármilyen típusú kapcsolatban vagy egyedül -, az nem basztat másokat. Szóval aki bőszen ribizik, annak megvan a maga baja, elhiheted...
2022. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!