Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány ismerősöm érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősöm érdeklődik a smink használatról ?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerősöm, kérdezte tőlem hogy nekem hogy tetszenek a lányok ? sminkben, vagy smink nélkül ? Azért kiváncsi a véleményemre, mert bejövök neki ? (én fiú vagyok)

2022. jan. 9. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Azt azért érzed hogy 1 darab kérdés alapján nagyon sokat tudnánk neked ide spekulàlni
2022. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy díszmelegnek gondol téged, akitől jól jön 1-2 sminkelési tipp. Próbálj kevésbé hasonlítani rá: [link]
2022. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.koze nincs akettonek egymashoz.
2022. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Azért kérdezte, mert olyan akar lenni, amilyen tetszik Neked, hiszen bejössz neki.

Írd meg a magad véleményét, ahogyan szeretnéd őt látni, amikor találkoztok vagy együtt vagytok.

Én inkább a smink nélkülit, vagy nagyon diszkrét sminket találom elfogadhatónak és nem a "bevakolt" arcúakat, akik egészen másnak tűnnek (talán kedvezőtlenebbnek), amikor lemossák a sminket magukról.

2022. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezni hogy feketének vagy fehérnek kell e nevezni a szürkét ugyanolyan értelmetlen mint ez a kérdés. Nem 1 jelből kell kovácsolni egy elméletet, hanem az összképből.


Ha úgy fogja magát sminkelni ahogy mondtad, vagy 1-2 elemet átvesz, veheted jó jelnek, de 100% akkor se kell.


Egyébként meg ne azon gondolkozz, hogy bejösz e neki. Cselekedj és megtudod. Tetszik neked? Akkor bòkolj, hülyülj vele, keresdva társaságát, viselkedj úgy hogy termèszetes a közelsége, hívd el programokra stb.

2022. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baratnonek tekint esetleg.
2022. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül kíváncsi bizonyos személyek véleményére, de ez nem jelenti azt, hogy tetszenek nekem.
2022. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!