Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írhatott az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írhatott az exem?

Figyelt kérdés
(Én vagyok a nő). Több évig együtt voltunk, együtt éltünk, aztán hirtelen szakított velem, és el is költöztetett egy órán belül. Kérdeztem tőle akkor hogy szeret-e még, és azt mondta hogy hát igazából már úgy nem, tök furcsa hangnemben. Attól fogva nem is kerestem, úgy voltam vele hogy akkor már minek. Szülinapra, névnapra, karácsonyra, újévre, húsvétra, minden alkalomra mindig írtunk egy köszöntőt egymásnak a több év alatt mióta nem vagyunk együtt. Pontban éjfélkor vagy reggel felköszönt mindig (mikor együtt voltunk akkor is), volt hogy én is őt. Most Karácsonykor én írtam neki előbb a köszöntőt, és akkor elkezdett beszélgetést kezdeményezni, és folyamatosan keresett. Ment a non-stop beszélgetés. Egészen addig, amíg kérdezte hogy nincs-e kedvem csinálni valamit a hétvégén, menni valamerre. Hosszas gondolkodás után azt mondtam neki, hogy kicsit félek a találkozástól, nehogy felkavarjon. Másik oka az volt hogy nem éreztem túl jól magam, de ezt mondtam neki napokkal előtte. Mondta is hogy persze csak ha van kedvem és jól érzem majd magam. Amikor találkoztunk volna, aznap nem sokat beszéltünk, másnap viszont már egyáltalán és azóta sem. Miért bukkant fel ha most így eltűnik? Legutóbb mikor beszéltünk, én írtam neki az utolsó üzenetet, és arra nem válaszolt már.
2022. jan. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, vagy egy kis karácsonyi szexet akart, vagy újra összejönni, hátha. Unatkozott. Végtelen a lehetőségek tárháza, csak ő tudhatja. De én a helyedben leszarnám. Hogy hogy nincs senkid több év alatt?
2022. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi volt dugható vagy-e
2022. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak eljátszott a gondolattal, de rájött, hogy inkább nem:) Vaaaagy visszament a csaja.
2022. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!